Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Povinné plošné očkovanie: Prehodnocovanie sa nekoná. Väčšina poslancov NR SR debatu odmietla. Najprv očkuj a potom sa pozri, čo si vyviedol! Výsledky nových výskumov sú alarmujúce. Naleštené brožúrky od výrobcov vakcín klamú ďalej

Povinné plošné očkovanie: Prehodnocovanie sa nekoná. Väčšina poslancov NR SR debatu odmietla. Najprv očkuj a potom sa pozri, čo si vyviedol! Výsledky nových výskumov sú alarmujúce. Naleštené brožúrky od výrobcov vakcín klamú ďalej

14. 2. 2017

vytlačiť článok

Marián Fillo píše o arogantnom prístupe poslancov slovenského parlamentu k najnovším výsledkom vedeckých výskumov, ktoré odhalili v bežných očkovacích látkach pre ľudský organizmus nebezpečné chemické prvky

Prečo je takmer každé očkovanie nepriznaným a ilegálnym lekárskym pokusom? Veľká väčšina očkovaní sa vykonáva plošne, bez toho, že by sa zohľadnili individuálne potreby a danosti konkrétneho jednotlivca. Pritom sa takmer nikdy neskúma do hĺbky imunita daného človeka, teda či jeho imunitný systém je v poriadku a v dobrom stave na to, aby zniesol záťaž, ktorú očkovanie nepochybne predstavuje. Po očkovaní sa zase takmer nikdy netestuje, aké zmeny v imunitných parametroch daného jednotlivca očkovanie spôsobilo. Postupuje sa jednoducho podľa schémy: najprv očkuj a potom sa pozri, čo si vyviedol. A keď to bude niečo fakt zlé, snaž sa to čo najrýchlejšie a čo najelegantnejšie zamiesť pod koberec.

Obsah vakcín neznámy

Na druhú stranu: ani srnky netušia, čo všetko v skutočnosti je vo vakcínach. Až do januára 2017 sme o tom nemali vôbec poňatia a teraz úplne čerstvo už aspoň vieme o niektorých chemických prvkoch, čo vo vakcínach sú a čo tam vôbec nemajú čo hľadať, ako napr. olovo či volfrám. Svedčí o tom jednak taliansky výskum vakcín pod elektrónovým mikroskopom, jednak nemecký chemický rozbor vybraných, v Nemecku plošne odporúčaných vakcín. Stále však nevieme, aké všetky organické zlúčeniny (bielkoviny, peptidy, polysacharidy, fragmenty DNA atď.) sa vo vakcínach nachádzajú, výrobcami nepriznané v príbalovom letáku a o ktorých účinkoch po injekčnom vpravení do ľudského tela už netušíme vôbec nič.

Takže v skratke: očkujeme a nevieme koho presne, ani nevieme čím presne. No nie je to snáď lekársky pokus v zmysle pichnime to doňho a uvidíme, čo to povie?

Mnohokrát dokonca lekárov ani vôbec nezaujíma, čo to povie. Stačí len napichať do pacienta čo najviac vakcín, nech je ako ihelníček. Prečo? Lebo presne takto to vyhovuje očkovaciemu priemyslu. Aby sa predalo čo najviac vakcín. Ak by sa podrobne skúmalo, čo všetko vakcíny obsahujú (čo sa nedialo až do januára 2017!!!), tak by prakticky všetky dnes používané vakcíny museli byť okamžite stiahnuté z trhu. A to by bol pre očkovací priemysel takmer smrteľný úder. A keby sa poriadne preskúmal každý človek pred očkovaním, mnoho ľudí by muselo byť vyradených z plošného očkovania ako neočkovateľní (rádovo až desiatky percent). A to by taktiež citeľne znížilo obrat výrobcov vakcín.

No a keďže výrobcovia vakcín sponzorujú prakticky všetko kreditované vzdelávanie lekárov o očkovaní (nielen) na Slovensku, a teda určujú jeho obsah, ľahko sa môžeme dovtípiť, prečo drvivá väčšina lekárov nemá najmenšieho poňatia o skutočných nežiaducich účinkoch a rizikách očkovania, ani o skutočnom zložení očkovacích látok. Sami sú buď príliš leniví, alebo majú toľko práce, že nestíhajú študovať tieto veci v odbornej (tobôž po anglicky písanej) literatúre, a tak drvivá väčšina očkujúcich lekárov spolieha len a len na kongresy a iné (údajne) odborné vzdelávacie podujatia, ktoré im (priamo či nepriamo) pripravil nik iný než výrobcovia vakcín.A ešte na naleštené brožúrky od tých istých výrobcov vakcín.

Konflikt záujmov, no nikto z ministerských úradníkov s tým nič nerobí, lebo väčšina z tých, čo by na to aj mali nejaké kompetencie, má sama maslo na hlave a stále požíva peniaze či iné výhody od výrobcov liekov a vakcín. Alebo tak robili v nedávnej minulosti a sú stále farmaceutickým firmám zaviazaní. Dokonca aj bývalého ministra zdravotníctva (MUDr. Ivan Uhliarik) sme mali z Pfizeru (výrobca vakcíny Prevenar 13 proti pneumokokom a sponzor vyššie odkazovanej brožúrky).

Čítajte TU: Talianski lekári píšu otvorený list: Neočkované deti sú zdravšie! Štúdie hovoria to isté. Farmaceutický priemysel zaujíma iba zisk. Deti sa nedokážu brániť

Porušovanie Norimberského kódexu

Keďže súčasný model plošného povinného očkovania očividne a preukázateľne porušuje Norimberský kódex (súbor zásad medicínskej etiky pre experimenty na ľuďoch, ktorý vznikol ako dôsledok súdu s vojnovými zločincami na norimberskom súde po skončení 2. svetovej vojny – pozn. red.), tak keď v rámci spravodlivosti meriame rovnakým metrom (optikou Norimberského kódexu), nemôžeme než skonštatovať, že povinné očkovanie je nacistickým zločinom, alebo presnejšie: zločinom, ktorý sa náramne podobá zločinom nacistických lekárov a principiálne je s nimi totožný.

Takže keď poslanci Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) v dôvodovej správe k svojmu návrhu zmeny Zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia (ktorým je ustanovené povinné očkovanie na Slovensku) píšu, že „vykonávanie nebezpečných lekárskych zákrokov na ľuďoch bez ich dobrovoľného súhlasu bolo bežnou praxou nacistického zločinca dr. Josefa Mengeleho počas jeho pôsobenia v koncentračnom tábore Osvienčim. Svoje neľudské pokusy, ktoré podľa jeho slov konal v záujme vedy, páchal aj na najmenších deťoch, a to dokonca za finančnej účasti niektorých významných farmaceutických firiem“, tak udreli klinec dokonale presne po hlavičke.

Povinné plošné očkovanie je celkom zrejme lekárskym pokusom na veľkom množstve ľudí (a to najčastejšie na zákonom obzvlášť chránenej skupine detí), a to pokusom ilegálnym, pretože v rozpore s Norimberským kódexom sa vykonáva napriek tomu, že pri ňom „je vopred známy dôvod domnievať sa, že môže spôsobiť smrť alebo zdravotné postihnutie“ (čl. 5), a nie je „vykonaný tak, aby sa predišlo všetkému zbytočnému telesnému či duševnému utrpeniu a poškodeniu zdravia“ (čl. 4), predovšetkým však očkovaná osoba nie je „v postavení, v ktorom má moc vykonávať slobodné rozhodnutia, a to bez ovplyvňovania akýmkoľvek násilím, podvodom, klamstvom/zavádzaním, hrozbami, preháňaním, či inou skrytou/zákernou podobou obmedzovania alebo donucovania“ (čl. 1).

Mnohí rodičia pritom majú skúsenosť, že boli lekármi oklamaní (napr. že dnešné vakcíny už žiaden hliník, ortuť či antibiotiká neobsahujú, hoci stále obsahujú) alebo že bol na nich zo strany lekára vyvíjaný neprijateľný nátlak, napr. sa im dostalo od pediatra nadávok typu „krkavčia matka“ či „hlúpa biomatka“, alebo dokonca „vrahyňa svojich detí“.

Ako je z vyššie uvedeného zrejmé, povinné plošné očkovanie — tak, ako ho poznáme (nielen) na Slovensku — je jednak fašistické (keďže nahráva záujmom korupčného spolku štátu a farmaceutických molochov a zároveň je na úkor záujmov radového občana), jednak nacistické (keďže viacnásobne, systematicky a trestuhodne porušuje Norimberský kódex, podľa ktorého boli súdení nacistickí lekári po 2. svetovej vojne).

Čítajte TU: Štát šikanuje detskú lekárku z Levíc! Držala sa litery zákona a dostala mastnú pokutu. Z pediatrov udavači. Ak ide o peniaze, rodič je malý pán. A očkovací biznis je o prachoch!

Diskusiu zmietli zo stola

Vo štvrtok 9. februára 2017 poslanci Národnej (z)rady Slovenskej republiky (NR SR) hlasovanie o návrhu poslanca MUDr. Štefana Zelníka, aby sa nepokračovalo v rokovaní o návrhu poslancov Mgr. Ing. Mariana Kotlebu, Mgr. Rastislava Schlosára, Bc. Jána Kecskésa, MUDr. Natálie Grausovej a Ing. Jany Nehézovej, ktorým sa mala de facto zrušiť očkovacia povinnosť. Takže hlasy ZA sú hlasmi proti zdobrovoľneniu povinného očkovania, ba dokonca ešte horšie: hlasmi proti tomu, aby sa o tom čo i len diskutovalo verejne v slovenskom parlamente.

Nuž a ak sa o niečom nesmie ani len diskutovať, tak je to dogma, a to je ďalší zaujímavý aspekt celého problému povinného očkovania (nielen) u nás — je to oveľa viac (pseudo)náboženstvo než veda. Zákaz diskusie je tiež zároveň neklamnou známkou totalitného režimu, čo vyznieva mimoriadne (tragi)komicky, keď zoberieme do úvahy, že práve tí, čo vyslovene dogmaticko-totalitným spôsobom zmietli zo stola možnú verejnú diskusiu o očkovaní a jeho (ne)povinnosti, majú plnú hubu obviňovania ĽSNS (ktorej poslanci tento návrh podali) z inklinovania k totalitným režimom. Jednoducho, zlodej kričí: „Chyťte zlodeja!“

Výrobcovia vakcín (presne tak ako my, čo sme voči očkovaniu skeptickí) veľmi dobre vedia, že plošné povinné očkovanie viac škodí než pomáha. Teda výrobcom samozrejme pomáha, pretože im prináša garantovaný obrat a zisk. Zrušenie povinného očkovania celkom logicky znamená citeľný prepad obratu výrobcov vakcín, čo samozrejme žiadny z dotknutých (u nás predovšetkým GlaxoSmithKline = GSK, v menšej miere aj Sanofi Pasteur a Pfizer) nechce. No a pozrime sa na to, kto to je ten MUDr. Štefan Zelník PhD., čo podal (nakoniec úspešný) návrh na to, aby sa o prípadnom zrušení očkovacej povinnosti ani len nediskutovalo.

Čítajte TU: Najúspešnejšia americká tragédia: Upália Roberta De Nira? Príbehy zmrzačených detí sa na verejnosť nedostanú. Ludmila Eleková hádže vidlami, Kongres drží stranu. Tip na jedinú bezpečnú vakcínu

Za koho kope Zelník

MUDr. Štefan Zelník, PhD. je oficiálnym odborníkom SNS (Slovenskej národnej strany, ktorá v skutočnosti nie je ani slovenská, ani národná, ale to by bolo na celkom iný článok) na zdravotníctvo a v NR SR nie je nováčikom. Po voľbami vynútenej prestávke v rokoch 2012–2016, kedy sa SNS do parlamentu nedostala, sa Zelník v marci 2016 do NR SR vrátil. Bohužiaľ. Už v minulosti bol v otázke očkovania vyslovene problémovým poslancom, teda problémovým pre občanov Slovenska, no pre farmaceutický priemysel samozrejme totálne (a totalitne) bezproblémovým.

Okrem marenia snáh o zdobrovoľnenie očkovania či aspoň zníženie pokút za odmietnutie povinného očkovania, spomeňme na to, že to bola práve firma Sanofi Pasteur, ktorá vďaka vtedy asistentovi poslanca Zelníka, doc. MUDr. Vladimírovi Oleárovi CSc., otočila 7,6 milióna € na vakcínach proti prasacej chrípke, ktoré Slovensko (nevedno prečo) nakúpilo v neskutočne premrštenom množstve 1 milión, z čoho sa nakoniec minulo výrazne menej než 10%. Za zmienku stojí aj 1,6 milióna €, ktoré Oleár so Zelníkom získali z eurofondov na rekonštrukciu svojej súkromnej polikliniky v Žiline na Vlčincoch.

Doc. Oleár je pritom dlhodobým spoločníkom MUDr. Zelníka v nie jednej firme. Je teda celkom zrejmé úzke prepojenie Zelníka s Oleárom a tiež úzke prepojenie Oleára s výrobcom vakcín Sanofi Pasteur, ktorý dodáva aj vakcíny M-M-RVaxPro a Hexacima pre povinné očkovanie detí na Slovensku, a teda má eminentný záujem na tom, aby povinné očkovanie na Slovensku zostalo zachované. Pripomeňme tiež vyslovene gestapácko-eštébácky pamflet doc. Oleára o očko-skeptikoch Antivakcinačné aktivity, legislatíva a právo. Je to naozaj pozoruhodný kúsok, vrelo odporúčam.

Ako sa dalo očakávať, návrh piatich poslancov za ĽSNS bol na podnet MUDr. Zelníka zmetený zo stola. Zaujímavé však je, akým jednofarebným spôsobom k tomu došlo. Za Zelníkov návrh (teda nielen proti zdobrovoľneniu povinného očkovania, ale proti akejkoľvek diskusii o ňom) boli nielen všetci koaliční poslanci, t.j. poslanci za Smer-SD, SNS a Most-Híd, ale aj poslanci z už rozpadnutej #Siete, ako aj poslanci za údajnú opozíciu (ktorá však celkom očividne opozíciou vôbec nie je, keď ide o peniaze pre nadnárodné farmaceutické molochy), menovite SaS a OĽaNO. Aby som bol presný: všetci okrem pár alibistov, ktorí sa buď zdržali hlasovania (napr. Igor Matovič) alebo nehlasovali, prípadne sa v ten deň pre istotu vôbec nedostavili do práce.

Naopak, jednohlasne ako jeden muž boli za diskusiu o zrušení očkovacej povinnosti všetci poslanci za ĽSNS a Sme rodina Borisa Kollára. Úplne najviac zo všetkého ma zaráža hlasovanie poslancov za SaS, ktorá ešte v roku 2012 chcela povinné očkovanie zdobrovoľniť. Niekto by, pravda, mohol namietnuť, že mnohí títo poslanci nevedeli o tom, že očkovanie (aj to povinné) môže byť viac na škodu než na úžitok. Nuž dobre, dajme tomu, že naozaj nevedeli. Potom ale rozhodne nemali kývnuť na Zelníkov návrh, ktorým zamietli diskusiu, a tým aj možnosť, aby sa o škodlivosti očkovania dozvedeli.

Čítajte TU: Trump desí farmaceutické koncerny: Koniec začiatku „fake news“ o našom zdraví? Viceprezident Pence v zhode s Petrom Hájekom: Fajčenie nezabíja. Prezident Trump v zhode s V. K.: Globálne otepľovanie je nezmysel

Vieme koho nevoliť

Toto nie je len odborná medicínska otázka. Je to aj otázka ľudských práv, otázka práva rozhodovať o svojom vlastnom tele. Ak títo poslanci upierajú občanom, ktorých údajne zastupujú a ktorí si ich zvolili, nakladať so svojím vlastným telom podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia, potom tým de facto vyhlasujú, že občania nie sú sami sebe pánmi, ale že sú majetkom štátu, a teda sú otrokmi. A rovnako tak aj ich deti. A ak táto jednoduchá skutočnosť poslancovi NR SR naozaj nedochádza, nemá v NR SR absolútne čo hľadať.

Nie, nebol som tak naivný, že by som si myslel, že týmto návrhom zákona konečne povinné očkovanie na Slovensku padne. Napriek tomu som sa na hlasovanie veľmi tešil. Tešil som sa, že konečne budú všetci pritlačení k múru a budú sa musieť vyjadriť úplne jasne a bez vytáčok, tešil som sa, že budú padať masky. A stalo sa.

Dnes už všetci veľmi dobre vieme, koho určite nevoliť a koho by sa voliť oplatilo – ak teda naozaj chceme slobodu v očkovaní. A to som ani nedúfal, že to dopadne takto krásne jednoliato a jednofarebne. Aspoň sa to bude veľmi ľahko pamätať. Pri najbližších voľbách do NR SR (najneskôr na jar 2020, ak teda dovtedy ešte zostane na Slovensku aspoň aké–také zdanie zastupiteľskej demokracie, čo je po Žitňanskej náhubkovom zákone vskutku otázne) budeme mať jasný návod.

A keby ste aj pozabudli, ja to pred voľbami určite pripomeniem — ak Pán Boh dá a dožijem dovtedy.

Viac TU.


Tagy článku

Odporúčame

Chytré hračky: zabijaci všetkých vrodených schopností. Prečo máme problémy porozumieť textu? Masová degenerácia mozgov. Kruh sa uzatvára, bude ešte horšie. Cesta k záchrane pred „debilizáciou“ existuje. Začneme znova čítať?

Chytré hračky: zabijaci všetkých vrodených schopností. Prečo máme problémy porozumieť...

Problém, ktorý nevidíme: Sme ponorení do vĺn, ktoré nás „saunujú“ bez toho, aby sme o tom vedeli. Čo robiť, aby nás mobilný telefón negriloval? Wi-Fi siete sú skvelé, lenže...

Problém, ktorý nevidíme: Sme ponorení do vĺn, ktoré nás „saunujú“ bez toho, aby sme o...

to top