Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Z ľudskej masy vyrobiť poslušné bytosti! Farmaceutické korporácie zneužívajú genetické inžinierstvo. Vakcíny zmenia ľudskú DNA! Všetko v mene zisku. Kto bude pánom a kto otrokom?

Z ľudskej masy vyrobiť poslušné bytosti! Farmaceutické korporácie zneužívajú genetické inžinierstvo. Vakcíny zmenia ľudskú DNA! Všetko v mene zisku. Kto bude pánom a kto otrokom?

7. 6. 2016

vytlačiť článok

Miro Lisál píše o novinkách v genetickom inžinierstve, ktoré majú slúžiť ziskom farmaceutických spoločností a manipulácii s ľudstvom

Očkovanie v budúcnosti nadobúda čoraz obludnejšie rozmery, novodobí Frankensteinovia sa nezastavia pred ničím. Vo februári minulého roka tím vedcov z americkej súkromnej neziskovej organizácie The Scripps Research Institute (TSRI), ktorá sa zaoberá výskumom imunológie, molekulárnej a bunkovej biológie,  uviedol, že vyvinul syntetický gén, ktorý by mal ľudí chrániť pred viacerými chorobami ako napríklad vírus HIV, ebola, malária, hepatitída alebo aj chrípka. Novovytvorený syntetický gén by mal v blízkej budúcnosti dokázať ochrániť ľudí takým spôsobom, že im zmení genetickú výbavu.

Očkovanie nahradí genetická manipulácia

Hlavný imunológ  TSRI a jeden z hlavných autorov tejto štúdie doktor Michael Farzan verí, že nová technika poskytne ľudskej populácii dlhodobú ochranu pred chorobami, keďže „bežné“ vakcíny zlyhávajú. Imunoprofylaxiu prenosom génu (IGT), teda podávanie vakcín so syntetickým génom, už vedci experimentálne vyskúšali na opiciach. IGT vakcína je úplne odlišná od spôsobu bežného (doterajšieho) očkovania - je to forma génovej terapie. Vedci izolovali gény, ktoré produkujú silné protilátky proti niektorým chorobám, potom syntetizujú umelé verzie génov, do ktorých vložili vírusy, a tie potom aplikujú do svalu. A ako to má fungovať? Vírusy napadnú bunky a zároveň aj DNA, ktorá je vo vnútri bunky. Syntetický gén sa ihneď zabuduje do DNA prijímajúcej bunky. To znamená, že syntetické gény menia DNA prijímajúcej alebo pôvodnej bunky, modifikujú jej genetickú stavbu, čím vzniká trvalá zmena.

Americký biológ doktor David Baltimore, nositeľ Nobelovej ceny za fyziológiu a lekárstvo, hovorí, že niektorí ľudia si myslia, že vakcinačná stratégia, ktorá zmení vlastnú DNA, je veľmi nebezpečná, i napriek tomu, že sa dá zabrániť smrteľnej chorobe.  Rozmýšľal doktor Baltimore aj nad tým, že tu ide o nebezpečné zahrávanie sa s prírodou?

Vlády po celom svete, tú slovenskú nevynímajúc, majú uzákonené povinné očkovanie proti rôznym chorobám. Na Slovensku stále platí, že ak rodič odmietne povinné očkovanie svojho dieťaťa, hrozí mu pokuta v súhrnnej maximálnej výške 331 €. Zatiaľ. Ako to však bude v blízkej budúcnosti už s dospelými ľuďmi, ktorí sa odmietnu dať očkovať proti súčasným civilizačným chorobám vakcínami so syntetickými génmi? 

Vo všetkých štátoch USA je tiež očkovanie povinné, odmietnuť ho môžu iba ľudia zo Západnej Virgínie a Mississippi, a to z náboženských dôvodov. Neočkované deti však prežívajú doslova peklo, keďže im americká vláda upiera mnohé výhody a neustále ich pre to šikanuje. Majú problém dostať sa na vybranú školu, do knižníc i na prednášky, získať vodičský preukaz. Ich rodičia prichádzajú o zamestnanie a s ťažkosťami si nachádzajú nové. Aj takáto je americká demokracia v praxi. Zažijeme túto „slobodu“ aj na Slovensku?

Zvrátenosť vakcín IGT je v tom, že tieto vakcíny budú ideálnymi nosičmi pre všetky druhy génov, ktoré by mohli byť trvalo zabudované do ľudskej DNA. Pod rúškom prevencie civilizačných chorôb však môžu IGT vakcíny zakryť skutočný zámer. Hrozí tu, že vakcíny so syntetickými génmi, ktoré by boli neskôr aplikované stovkám miliónov ľudí po celom svete, by tak mohli doslova vytvoriť nový ľudský druh s natrvalo zmenenou DNA!

Čítajte TU: Zdanlivá banalita spôsobila zázrak: Kanadský vozičkár vynašiel a otestoval univerzálny liek na rakovinu. Dva dôležité orgány v tele znižujú úmrtnosť o 44 %. Môžeme sa vyliečiť pomocou účteniek? Rozhoduje zámer

Namiesto nespokojných ľudí oddaní roboti

Dnes stačí jedna jediná bunka novonarodeného dieťaťa, z ktorej sa dá určiť, kedy a akými chorobami bude trpieť, či sa stane spisovateľom, učiteľom, vedcom, psychopatom alebo obyčajným otrokom systému, dokonca sa z nej dá vyčítať, kedy približne zomrie. Molekulárni biológovia, biochemici a ďalší vedci tak majú aj vďaka týmto genetickým vakcínam otvorené dvierka do ľudskej DNA, ktorými ak vojdú, dokážu manipulovať jednotlivými génmi. V čí prospech to bude? V prospech obyčajného človeka alebo v prospech tých, ktorí sa snažia ľudstvom manipulovať tak, aby z toho mali čo najväčší zisk a samozrejme moc?

Ak majú v súčasnosti genetickí inžinieri takéto znalosti, bez problémov môžu v skorej budúcnosti spraviť z neposlušných ľudí poslušných, závislých od systému, ale tiež, ako sa chvália vedci z TSRI, vytvoriť silnejších, zdravších a inteligentných ľudí. Otázkou však je, kto získa dlhodobé zdravie, prípadne až nesmrteľnosť? Budú to obyčajní ľudia alebo len tí vyvolení? Odpoveď nie je až taká ťažká, keď si uvedomíme, ako dnešná medicína ľudí dlhodobo lieči, no neuzdravuje, len udržuje v podstatnej časti života ľudí závislých na liekoch, ktoré farmaceutickým korporáciám prinášajú obrovské zisky.

Výrobu očkovacích látok má v súčasnosti v rukách 5 farmaceutických konglomerátov: americký Merck a Pfizer, francúzsky Sanofi, na Slovensku smutne známy GlaxoSmithKline z Veľkej Británie a švajčiarsky Novartis. Spolu ovládajú viac ako 70% trhu s očkovacími látkami a nepochybne sa im v budúcnosti dostanú do rúk aj vakcíny so syntetickými génmi IGT, ktoré budú povinne za pomoci jednotlivých vlád pretláčať medzi ľudí. A tu už pôjde o úplne niečo iné, nielen o zisk z vakcinácie, ale i o zisk z manipulácie. Nie je predsa cieľom zmena ľudského myslenia a pozvoľné skrotenie celého ľudstva na poslušných nemysliacich robotov? Dlhodobé zdravie získajú len tí vyvolení – tí, ktorým už nejde o peniaze, keďže ich majú toľko, že ich nevedia ani spočítať. Im ide len o moc, o moc nad ľuďmi, ktorých chcú neustále ovládať a robiť z nich svojich otrokov. Bez tých by totiž ani oni neboli.

Vedci sa hrajú na Boha

S genetickým inžinierstvom sa však dá ísť ešte ďalej. Stačí sa trochu pohrať s génmi a z vyvolených ľudí sa môžu stať napríklad géniovia, ktorí budú „meniť“ svet, alebo vzniknú poslušní zabijaci, či diktátori, ktorí dokážu manipulovať davmi. Budú to však ešte ľudia?

Predpokladá sa, že do roku 2050 bude hlavným odvetvím medicíny práve genetika,  pomocou ktorej sa budú genetickí inžinieri snažiť prerobiť celú prírodu skombinovaním génov rôznych druhov živočíchov i rastlín. Tiež sa očakáva, že vďaka počítačovým modelom vedci porozumejú mechanizmu, ktorý oživuje bytosti. A k vytvoreniu umelého života v laboratóriách bude už len krok. A čo potom? Vzniknú nové monštrá, ktoré budú zložené z tiel viacerých druhov zvierat a ľudí? Staroveké civilizácie hovorili takýmto monštrám chiméry, a verili, že skutočne obývali našu planétu Zem. Kto ich vtedy vytvoril? Boli to civilizácie pred nami, ktoré zanikli práve z toho dôvodu, že sa zahrávali s prírodou?

Je všeobecne známe, že farmaceutické firmy financujú lekárov po celom svete, veď len na Slovensku v roku 2015 zaplatili našim lekárom viac ako 20 miliónov eur. Z tohto finančného balíka išli prostriedky nielen na výskum a vývoj, ale tiež na náklady spojené s cestovaním na „vzdelávacie“ kongresy, inými slovami na farmaceutickú propagandu. Niektorí lekári o tom veľmi nechcú hovoriť, iní sa k tomu verejne priznávajú. Vravia, že si nemôžu z malých platov financovať aj vzdelávacie medicínske akcie. A vďaka tomuto vzdelávaniu vraj dokážu svojim pacientom lepšie pomôcť. Je však otázne, či to tak aj skutočne je. Podľa iných lekárov, ktorí prehovorili, na týchto kongresoch ide skôr o pretláčanie „farmaceutickej medicíny“.

Farmaceutické korporácie v USA idú ešte ďalej. Na odbornej strednej škole v Redondo Beach v Kalifornii sú napríklad druháci nútení pozerať film s očkovacou propagandou a následne správne odpovedať v známkovanom teste.  Učia farmaceutické firmy týchto študentov, ale i lekárov na ich vzdelávacích akciách aj to, že očkovacie látky obsahujú hliník, ortuť, formaldehyd a glutaman sodný, čo sú známe nervové jedy? Asi nie, pretože to nezapadá do ich formy vzdelávania.

Povinné očkovanie  farmaceutické korporácie  cez jednotlivé štáty pretláčajú do povedomia ľudí, no hlavne detí čoraz viac. A táto propaganda mení vzorce celkového správania a myslenia v spoločnosti. Niet pochýb o tom, že povinné očkovanie poškodzuje nielen naše zdravie (čo už niekoľkokrát  prízvukovali samotní lekári, ktorí vystúpili z tieňa farmaceutických korporácií), ale hlavne naše ľudské práva. Keď už v súčasnosti zúri takáto obrovská propaganda farmaceutických korporácií s bežnými vakcínami, aké to bude v blízkej budúcnosti s vakcínami, ktoré obsahujú syntetické gény? Ako ich farmaceutické korporácie budú pretláčať medzi ľudí, ktorí o ne nebudú mať záujem?

Čítajte TU: Digitálna demencia: metla dnešnej doby. Zakrpatený mozog, rozklad osobnosti, emočné poruchy, duchovný život v troskách. Trpíme skoro všetci. Ako vykročiť z neviditeľných stien väzenia? Desatoro pre zdravý život

Plošne a bez nášho vedomia

Nebudú potom farmaceutické firmy novodobé očkovanie aplikovať plošne, bez vedomia ľudí? Konšpirácia? Vôbec nie! Už dnes existujú vakcíny, ktoré sa dajú časovo neskôr aktivovať na báze nanotechnológií, ktoré vchádzajú do tela cez vlasový folikul. A tu už ide doslova o stratu slobody, pretože akákoľvek vakcína môže byť plošne zneužívaná po celom svete bez vedomia ľudí, ktorí sa môžu zmeniť na poslušných robotov tohto zvráteného systému. Dokážeme sa takémuto niečomu vôbec brániť?

Ten kto chce vidieť, vidí, kto chce počuť, počuje. Tí ostatní zostanú slepými a hluchými, dokiaľ nebudú chcieť počuť a vidieť skutočnú pravdu. Iba pravda nás môže oslobodiť. Tá je však pre mnohých ľudí nepríjemná a vyvoláva strach. Ak sa včas nezobudíme, čaká nás naozaj „skvelá“ budúcnosť. 

Zdroje: 1, 2


Tagy článku

Odporúčame

Chytré hračky: zabijaci všetkých vrodených schopností. Prečo máme problémy porozumieť textu? Masová degenerácia mozgov. Kruh sa uzatvára, bude ešte horšie. Cesta k záchrane pred „debilizáciou“ existuje. Začneme znova čítať?

Chytré hračky: zabijaci všetkých vrodených schopností. Prečo máme problémy porozumieť...

Problém, ktorý nevidíme: Sme ponorení do vĺn, ktoré nás „saunujú“ bez toho, aby sme o tom vedeli. Čo robiť, aby nás mobilný telefón negriloval? Wi-Fi siete sú skvelé, lenže...

Problém, ktorý nevidíme: Sme ponorení do vĺn, ktoré nás „saunujú“ bez toho, aby sme o...

to top