Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Kriminalita imigrantov raketovo rastie: Západná Európa sa prepadá čoraz hlbšie do chaosu. Švédsky policajt prehovoril a odskáče si to. Uhasí Le Penová horiaci Paríž? Orbán buduje základne

Kriminalita imigrantov raketovo rastie: Západná Európa sa prepadá čoraz hlbšie do chaosu. Švédsky policajt prehovoril a odskáče si to. Uhasí Le Penová horiaci Paríž? Orbán buduje základne

23. 2. 2017

vytlačiť článok

Pavel Kopecký komentuje rastúcu imigrantskú kriminalitu v západnej Európe, o ktorej nemáme nič vedieť, a upozorňuje, že invázia zločinu a násilia stojí priamo pred našimi dokorán otvorenými hranicami

Situácia vo veľkomestách západoeurópskych krajín, ktoré ich „merkelovské“ vlády otvorili imigrácii, je čoraz viac neúnosná. Zoči-voči raketovo narastajúcej kriminalite sú strážcovia verejného poriadku pod obrovským tlakom establishmentu, aby mlčali ako zarezaní.

Ale nie každý vydrží mlčať. Ako vyzerá škandinávska realita, opísal pred pár dňami na Facebooku švédsky policajt Peter Springare z policajnej jednotky 140-tisícového mesta Örebro.

Pavel Kopecký

„Už ma to unavuje. To, čo tu napíšem, síce nie je politicky korektné, ale mne je to už jedno. Riskujem kariéru, ale taká je proste pravda. A je mi to už úplne fuk, pretože aj tak po 47 rokoch pôjdem čoskoro do dôchodku. S týmto som prišiel od pondelka do piatku do styku: znásilnenie, znásilnenie, lúpež, úmyselné ublíženie na zdraví, pokus o znásilnenie, znásilnenie, vydieranie...“ Zoznam pokračuje a zločiny sa v ňom opakujú – najčastejšie ide o znásilnenie.

Potom policajt vymenoval aj národnosti ľudí, ktorí sa trestných činov dopúšťajú. „Irak, Irak, Turecko, Sýria, Afganistan, Somálsko, Somálsko, znovu Sýria, u ďalšieho je pôvod neznámy a zase neznámy pôvod... Polovica podozrivých nemá platné doklady, čo obvykle znamená, že klamú o svojej národnosti a totožnosti.“

Polícia – ako inak – okamžite začala proti kolegovi interné vyšetrovanie pre podozrenie, že sa zverejnením pravdy dopustil „podnecovania k rasovej nenávisti“. Policajta odsúdil aj švédsky premiér Stefan Löfven. Môže si to dovoliť, hoci verejná mienka sa už radikalizuje aj vo Švédsku.

Lenže Löfven, rovnako ako celá „ľavopravá“ vládna koalícia, je prakticky neodvolateľný, a voľby im takisto nehrozia. Vládnuci politici vo Švédsku sa totiž už pred tromi rokmi dohodli, že vzhľadom na narastajúcu podporu „extrémistických“ Švédskych demokratov zo strany verejnosti zrušia voľby – a odložia ich až na rok 2022 (!).

Švédsko je po tomto úplne neuveriteľnom politickom akte skvelou ilustráciou cesty za svetlými demokratickými zajtrajškami v Európe. Je skutočným vzorom bruselskému establishmentu: nedať voličom možnosť vyjadriť sa v pravidelných periódach – aj preto ho nikto z EÚ nekritizuje.

Súd

Čítajte TU: Európsky súdny dvor prevzal rolu mutti Angely: Vitajte, imigranti! Inšpirácia „vzburou“ sudcov proti Trumpovi? Strašidelný monument v Drážďanoch. Verejná mienka je tvrdý oriešok. Zúfalý útok na opozíciu

Francúzsko a Nemecko majú problém

Establishment má totiž presne opačné starosti. Tam, kde voľby aj naďalej hrozia, potrebuje marginalizovať migrantský problém. „Vygumovať“ ho z médií a zariadiť, aby bol neviditeľný. To prvé sa mu darí, to druhé nie. Skutočnosť, že európske mestá sa pomaly menia na džungľu ovládanú imigrantskými gangmi, ktoré sa spolčili s anarchistickými bojovníkmi kooperujúcimi s miestnym organizovaným zločinom, už totiž nemôžu nijako zakryť.

Najviditeľnejšia je asi každodenná realita v Paríži. Víkendové nepokoje na predmestiach francúzskej metropoly signalizujú, že vo väčšine štvrtí obsadených imigrantmi je situácia absolútne neúnosná. Ohňové roje, ktorých boli Parížania nedávno svedkami, sú ťažko utajiteľnou ukážkou stavu, ktorý Francúzsko čaká v blízkej budúcnosti. Nejaká zámienka sa vždy nájde, v tomto prípade údajné drastické zatknutie mladého páchateľa, ktorého mal jeden z policajtov znásilniť obuškom.

Vláda prezidenta Hollanda obrátila svoj „hnev“ proti strážcom zákona, hoci incident ešte nebol vyšetrený. Policajtov vystavených každodennému besneniu migrantských hôrd podporila len favoritka prezidentských volieb Marine Le Penová.

Parížska polícia pri násilných nepokojoch na predmestí Bobigny pozatýkala desiatky ľudí. Konflikty medzi políciou a imigrantskými gangmi, ktoré zapaľovali zaparkované autá, odpadkové koše a ďalší mobiliár, trvali celý víkend. Zúčastnili sa na nich aj tisíce multikultúrnych bojovníkov za novú Európu. Dlažobné kocky a zápalné fľaše tak vrhali na policajtov dobre organizované bandy imigrantov so zahalenými tvárami bok po boku so svojimi ľavicovými podporovateľmi.

Paríž pred pár dňami: Boje imigrantských gangov s políciou

V Nemecku to podľa všetkého nie je o nič lepšie. Ako ukazuje správa Spolkového kriminálneho úradu (BKA), za deväť mesiacov v minulom roku spáchali imigranti 214 600 trestných činov. Keby sme brali vážne oficiálne čísla o počte imigrantov (teda zhruba dva milióny), tak by na 100-tisíc jedincov pripadalo 10 730 (zistených) trestných činov.

Štvrtinu zo všetkých spáchaných zločinov tvoria krádeže. Ďalších štyridsaťtisíc porušení zákona spadá do kategórie „napadnutie“ – a 2 700 sexuálne motivovaných útokov. Takže vôbec niet divu, že podľa zverejneného prieskumu požaduje väčšina obyvateľov európskych štátov EÚ – napriek každodennej masívnej propagande –  radikálne obmedzenie imigrácie z moslimských krajín.

Orbánov azyl

Najviac kategorických odporcov imigrácie bolo v Poľsku (71 percent), Rakúsku (65 percent), Maďarsku a Belgicku (64 percent) a vo Francúzsku (61 percent). Rovnaký názor sa dá s istotou predpokladať aj u občanov ostatných európskych krajín, čo je však v priamom rozpore so správaním ich vlastných vlád, ktoré sa snažia celý problém donekonečna utajovať a bagatelizovať.

Jediný štát, ktorý tomuto problému v rámci možností čelí, je Maďarsko. Krajina začala budovať vojenské základne pozdĺž hraníc so Srbskom, kde očakáva ďalší nápor v prípade, že sa opäť otvoria stavidlá balkánskej trasy. To sa vzhľadom na nestabilný vzťah Európskej únie a Turecka dá očakávať v podstate kedykoľvek. Prvá základňa vznikla v januári pri obci Kelebia. Na jar by potom mala byť dokončená výstavba ďalších troch pri obciach Bácsalmás, Madaras a Hercegszántó. Vojaci zo základní budú tvoriť stále posádky na stráženie hraničného plota.

Premiér Viktor Orbán v tejto súvislosti ponúkol občanom západných krajín, že im Maďarsko otvorí svoju náruč vo chvíli, keď sa v západnej Európe prestanú cítiť bezpečne. Už teraz vznikajú v okolí Balatonu nemecké a švédske exilové komunity. „Pustíme do krajiny skutočných utečencov. Nemcov, Holanďanov, Francúzov a Talianov, ktorí tu v Maďarsku chcú nájsť Európu, o ktorú prišli vo svojej vlasti,“ vyhlásil nedávno Orbán, ktorému predvolebné prieskumy dávajú 60-percentnú podporu občanov.

Sloboda

Čítajte TU: Nemecko na ceste k diktatúre: Angela sa inšpiruje metódami z tridsiatych rokov. AfD v hľadáčiku tajných služieb. Opora CDU odchádza zo strany: „Nemám na to žalúdok.“ Kto stojí za smrťou novinára?

Incident v Miláne

Aj napriek všetkým snahám utajiť kriminalitu imigrantov sa však občas stane, že niečo prekĺzne na povrch. Napríklad toto: Pred niekoľkými dňami imigranti brutálne zbili a znásilnili šestnásťročnú dievčinu, ktorá sa vracala vlakom zo školy domov v blízkosti talianskeho Milána. Cestovala v poslednom vozni s kamarátom. Keď kamarát vystúpil, k dievčaťu pristúpili dvaja muži severoafrického pôvodu.

Začali ju biť a kopať a nakoniec ju znásilnili. Keď vlak zastavil, podarilo sa jej utiecť. Doma nič nepovedala, ale na druhý deň jej v škole prišlo zle a odniesli ju k lekárovi. Ten uvidel modriny a podliatiny a zistil, že dievča má zlomené rebro. Mladá žena bola hospitalizovaná, ohlásila svoj zážitok a politici z Ligy severu teraz požadujú, aby vo vlakoch strážila polícia, pretože súkromné bezpečnostné služby už situáciu nezvládajú.

Zámorské „kladivo“ na kriminálnikov

To všetko predstavuje pozadie dôvodov, prečo establishment na oboch stranách Atlantiku tak hystericky útočí na nového amerického prezidenta. Donald Trump o šialenstve imigrantského projektu na vytvorenie „nového (amerického aj európskeho) človeka“ a jeho dôsledkoch nielenže hovorí, ale navyše proti nemu robí príslušné kroky.

Jeden z dekrétov, ktorý nedávno podpísal, je zameraný práve na boj proti kriminalite. Trojica exekutívnych príkazov má byť podľa slov prezidenta kladivom na kriminálnikov. Jeden je namierený proti drogovým kartelom, ktoré operujú v USA aj v zahraničí, ďalšie dva majú potom lepšie ochrániť predstaviteľov polície pred útokmi zločincov. Tie sa za vlády Obamu stali v Spojených štátoch černošským národným športom a mnoho policajtov za to zaplatilo životom. Dnes prežívajú to isté ich kolegovia v Európe.

Nový minister spravodlivosti Jeff Sessions, ktorý pred pár dňami zložil prísahu do Trumpových rúk, sľúbil, že skoncuje s ilegálnou migráciou a bude bojovať s rastúcou kriminalitou. „Táto nebezpečná doba si vyžaduje rozhodného ministra spravodlivosti,“ vyhlásil Trump počas prísahy. Minister, ktorého úrad zastrešuje policajné zložky a štátnych zástupcov, označil nárast zločinnosti v USA v súvislosti s menšinami a imigráciou za nebezpečný pretrvávajúci trend.

Európski vládcovia idú presne opačným smerom. A dúfajú, že sa podarí Trumpa zlikvidovať ešte predtým, než sa aj v Európe stane z „voličskej sebaobrany“ rozhodujúca politická sila.

Podporte PP


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top