Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Otvorený list prezidentovi Kiskovi: Nestaráte sa o potreby svojho národa! Chcete pomáhať migrantom, a kto pomôže nám? Najprv integrujte Cigánov! Kto je tu diskriminovaný: menšina či väčšina?

Otvorený list prezidentovi Kiskovi: Nestaráte sa o potreby svojho národa! Chcete pomáhať migrantom, a kto pomôže nám? Najprv integrujte Cigánov! Kto je tu diskriminovaný: menšina či väčšina?

12. 2. 2017

vytlačiť článok

Redakcia Protiprúd prináša otvorený list prezidentovi Slovenskej republiky Andrejovi Kiskovi v súvislosti s jeho vyjadreniami o migrantoch

Vážený pán prezident,

čítal som Váš príhovor na pôde OSN. Organizácie, ktorá sa dá právom nazvať impotentnou, nakoľko odkedy vznikla, ani raz si nesplnila úlohu pre ktorú vznikla – zabrániť vojnovým konfliktom. Musím povedať, že sa mi chlpy zježili, keď som čítal ako musíme pomáhať migrantom, no sa zároveň mi uľavilo, keď som si prečítal : „Som hlboko presvedčený, že je morálnou povinnosťou každej úspešnej modernej krajiny pomôcť.“ Netešil som sa dlho, nakoľko ste na Facebooku zverejnili vyhlásenie : „Zdôraznil som, že je povinnosťou nás, úspešných krajín, pomáhať slabším. “

Neviem, či sa mám smiať, alebo plakať, keď „náš“ prezident pokladá rozkradnuté, rozpredané, hypotékami a úvermi zotročené a zadlžené Slovensko s priemernou mzdou niekde okolo 900,- eur za úspešnú a modernú krajinu.

Pán prezident,

máme rovnaké, ak nie drahšie potraviny, byty a domy, ako sú v Rakúsku, Nemecku, Holandsku… Tieto krajiny však majú priemernú mzdu niekde okolo 3 000,- eur. Sme chudáci, nie úspešní a moderní. Naši dôchodcovia, ktorí túto krajinu vybudovali, sú žobráci s priemerným dôchodkom 415,- eur !!!Komu chcete pomáhať ?! Uprednostňujete cudzích vandrákov a vlastizradcov pred vlastnou krvou, národom ? To si chcete hovoriť prezident Slovenska?!

Nebudem tu rozoberať zloženie „migrantov“, len pre spresnenie, pre nikoho normálneho a normálne zmýšľajúceho človeka nemôže byť prirodzené, aby v prípade vojny opúšťali krajinu zdraví muži, no ženy a deti nechali napospas útočníkom. Na Slovensku už niekoľko „migrantov“ máme. Zdraví, mladí, plní energie, ale nebojujú, sekajú machrov v našich nákupných centrách, idú v uličke roztiahnutí štyria – piati a neuhnú sa nikomu. Už som ich zopárkrát stretol, aj moja polovička, a nemal som z nich dobrý pocit. Mal som ho rovnaký ako z našich tmavších, dlhoročných spoluobčanov. Prečo? Lebo sú rovnako provokačne agresívne naladení, vedia, že sú tu chránený druh a my im nič nemôžeme, máme sa im prispôsobovať a to, bohužiaľ, aj robíme. Aj ja. A je mi to ľúto, že sme takto hlboko klesli.

Utláčaná väčšina

Vysvetlím situáciu nás – bielych , teda väčšiny, nedávnou, nie ojedinelou príhodou: Boli sme s dcérkou, slušne vychovanou, na ihrisku u babky v okresnom meste, v parku v centre mesta. Malá sa hrala, my, rodičia, sme boli nablízku, nakoľko sme jej občas pomáhali na náročnejších preliezačkách. Na jednom úzkom moste čakala, kým prejdú deti na druhú stranu, keď sa jej do cesty postaví o 3 – 4 roky starší Cigán (slušne oblečený) a vidím, že sa s ňou háda. Malá sa len tak nedá, hoci má len 4 roky, a keď som prišiel bližšie, zistil som, že chlapec jej hovorí: zabijem ťa! a malá papuľuje naspäť: to je neslušné, to sa nehovorí!

Pokojne som chlapcovi povedal, aby sa správal slušne, nechal malú prejsť, no pri najbližšej príležitosti to, samozrejme, zopakoval. Rodičia, ako je zvykom, sedeli v hojnom počte neďaleko (vyzerali však na slušných). Keď som im povedal, nech dohovoria svojmu synovi, tak nechcite vidieť, akú spŕšku som schytal. Čo som teda ako biela väčšina urobil? Nič. Aby som uchránil malú pred krikom, išli sme preč, aj keď sa chcela hrať, museli sme si nájsť výhovorku, nemohli sme jej povedať pravdu.

Pravdou je, že osobne by som tým „nadľuďom“ radšej vynadal, no zvrhlo by sa to do bitky a tu je kameň úrazu: 1. nie je to dobrý príklad pre malé dieťa a ktovie, ako by sa s tým vyrovnala, 2. ak by došlo k bitke, ktorú by vyvolali Cigáni, tak by som bol stíhaný ja, slušný občan, nakoľko sú takto postavené zákony. Keďže som niekoľko rokov trénoval bojové umenia, skončili by veľmi zle a ja by som pre „neprimeranú obranu“ skončil vo väzení za ťažké ublíženie na zdraví, v lepšom prípade by som mal niekoľkomesačné ťahanice a vyhrážky zo strany „nadľudí“. Ak by som nebol netrénovaný, tak by som zdupkal, možno im radšej ani nič nehovoril, inak by mi hrozilo že dostanem po papuli ja.

Takže, pán prezident, čo máme robiť my, slušní občania? Kto je na detskom ihrisku diskriminovaný? Prečo sa nemôžeme brániť proti vulgarizmom, vyhrážkam, neslušnosti?! Ako máme toto vysvetliť našim slušne vychovaným deťom?! Máme ich vychovávať k tolerancii k neslušnosti, k ustupovaniu proti zlu a neprávosti? Nemáte náhodou Vy plné ústa slušnosti, tolerancie a neviem ešte akých sladkých rečí?! Komu sú adresované? Alebo sú to podobné reči ako Váš ostrov stability Turecko? A, prosím Vás, nepoužívajte na mňa tie Vaše rečičky, že som rasista, fašista a neviem čo. Mám priateľov Cigánov aj moslimov. Môj lekár je černoch, moslim zo Sudánu (dá sa povedať rodinný priateľ), no nikdy by sem nepozval nikoho z domova, lebo povedal: „Oni sem nepatria, to je iná kultúra, nedokázali by tu žiť, tam je ich domov, rodina, zem.“

Čítajte TU: Novoročné prianie: Andrej Kiska neprekročil tieň úžerníka a farizeja. Dobrý anjel v službách pekla. Koľko exekúcií má na svedomí? Z paláca poškuľuje po premiérskom kresle. Koľko Slovákov mu sadne na lep?

Späť do praveku

Dokonca aj môj švagor je moslim, Američan, a je zhrozený z toho, čo sa deje a čo sú to za „ľudia“, ktorí sem prichádzajú (tí robia tie zverstvá doma), a nedokáže pochopiť, ako za posledných 30 rokov upadol celý Blízky východ z modernej spoločnosti do praveku. Pokiaľ si, pán prezident, myslíte, že burky a podobné somariny sú pre moslimov bežné, tak ste na veľkom omyle. Bežné boli rovnako ako tu minisukne, účesy, móda bola rovnaká ako u nás. Keď som videl fotky jeho ako malého, tak to bolo rovnaké ako naše fotky spred 30 – 40 rokov. Najprv, prosím, integrujte Cigánov a potom môžete uvažovať (ale len uvažovať, a aj to len so súhlasom národa) o tom, že sem dovlečiete niečo ďalšie.

Keď USA bezdôvodne napadli Irak, bavili sme sa o tom medzi kamarátmi a zhodli sme sa, že je to koniec. Koniec preto, lebo všetci, ktorí voľakedy v týchto krajinách boli a vedeli, ako to tam chodí, vedeli aj to, že keď padne v arabskom svete vládca, je zle, lebo sa začne boj o moc. Domáci vždy hovorili, že im musia vládnuť tvrdou rukou, inak bude v zemi peklo. Vtedy som nemal tušenia, ako to mysleli, dnes to vie celý svet. Demokracia nie je pre Arabov, u nich nefunguje, ani fungovať nebude. Však sa len zamyslite a ukážte mi aspoň jeden príklad demokracie v arabskej krajine. A Vy nám teraz chcete nahovoriť, že tu im bude dobre a budú poslúchať?

Do Európy prichádzajú milióny „vojnových“ utečencov, zabúdate však na fakt, že utekajú z občianskych vojen. Teda vojen, ktoré si sami vyvolali: Občianska vojna je ozbrojený konflikt , ktorý medzi sebou vedú bojujúce strany, napr. politické, náboženské alebo národnostné skupiny tej istej krajiny, boj môžu viesť medzi sebou alebo proti vláde krajiny. Prečo máme dúfať, že tu sa ich správanie zmení a budú tolerantní, keď to nedokázali v domácom prostredí, kde žili po mnoho generácii?

Zasievate semená vojny, pretože ste nepochopili že ľudstvo bolo prirodzene rozdelené po tisíce rokov podľa farby pleti, rasy, náboženstva, jazyka, kultúry. Zatiaľ nikdy, opakujem nikdy sa súžitie neskončilo dobre. Toto by ste, pán prezident, mali vedieť, nakoľko stále zdôrazňujete potrebu poučiť sa z histórie.

Čítajte TU: Andrej Kiska nie je pupok sveta, ale hlava štátu. Stretnutie s dalajlámom vyhlasuje za súkromné. Čo to má za poradcov? Podporuje prezident „mierové obsadenie“ Európy? Vrchný veliteľ ozbrojených síl SR je slepý

Na ceste k vojne

Minule pri obede sa ma polovička spýtala: Čo si myslíš, bude vojna? Ja som odpovedal áno. Predtým som nad tým vôbec neuvažoval, vypadlo to zo mňa tak automaticky. Keď sa však zamyslím, poviem zas áno, no dúfam, že sa nás to dotkne okrajovo ako predošlé dve, a rovnako dúfam, že nakoniec žiadna vojna nebude. Prečo si však myslím, že sme na ceste k vojne?

  • Pretože sem pozývate nelegálnych agresívnych netolerantných migrantov, ktorí rozvrátili a spustošili svoje krajiny.
  • Zvýhodňujete ich pred domácim obyvateľstvom napriek obrovskej niekoľko miliónovej nezamestnanosti mladých ľudí v EÚ.
  • Nanucujete ich napriek nesúhlasu domáceho obyvateľstva, aj napriek nemožnosti a ich neochote integrovať sa do našej kultúry.
  • O starých ľudí sa nemá v prípade choroby kto postarať, ich deti musia zostať doma a starať sa, a nikto sa nestará o to, kde si zarobia peniaze, čo bude s ich deťmi.
  • Dôchodcovia si nemôžu dovoliť ísť do domovov dôchodcov, lebo ich dôchodok je polovica toho, čo stojí pobyt.
  •  Jediné, čo títo „utečenci“ vedia, je bojovať a vyrábať drogy.
  • Negramotní, neznalí jazyka, hygieny, nikdy nepracujúci „utečenci“ z úplne inej kultúry, náboženstva a zmýšľania sa nikdy úplne nezačlenia, neintegrujú.
  • Niekoľko rôčkov dozadu, a v niektorých krajinách doteraz, sa Slovák zamestnať nemôže, musí vybavovať kopec papierov a zrazu, zo dňa na deň negramotní čierni tuláci môžu všetko a všade.

Dalo by sa ďalej pokračovať, no sumár vyznie zjednodušene nasledovne: nestaráte sa o potreby a požiadavky domáceho národa, ale uprednostňujete cudzincov, o ktorých nič nevieme (ani Vy ani my,) iba to, že utekajú z vojen, ktoré si sami svojou netoleranciou, agresivitou vyvolali ( alebo ich napadli USA – Irak, Líbya, Afganistan).

Čítajte TU: Slovenský triumvirát: Kiska, RTVS a Ringier Axel Springer. Prezident, televízia a vplyvné vydavateľstvo v ukrajinských uniformách. Slovensko-ukrajinská idylka: úžerník v objatí s amerikofašistom

Integrácia sa nepodarí

Ako to teda celé dopadne? No asi tak, že integrácia sa nepodarí, rovnako ako sa nepodarila integrácia tureckej menšiny v Nemecku (čo pred pár rokmi vyhlásila sama Merkelová), budú sa nám po EÚ potulovať tlupy divochov obchodujúcich s drogami a zbraňami, a bude iba otázkou času, kedy si ich podchytí, zdroguje a sfanatizuje nejaký šikovný náborár z IS, a bude veselo. Jedno vám ale poviem s istotou. Arab na Európana robiť nebude. Sú zvyknutí na pohodlný život, príjem za nič, bezplatné zdravotníctvo, školstvo a fajnovú kuchyňu (blízkovýchodné jedlo je fantastické).

Vojna bude vďaka vám, politikom, ktorí nerešpektujete historické súvislosti, chcete rozdávať empatiu, ľudskosť. Akú empatiu a pomoc máme poskytnúť tým, ktorí opúšťajú svoju zem, kde sú najviac potrební a nechajú napospas nepriateľovi deti a ženy? Prečo k nám utekajú ľudia z krajín, kde sa uskutočňovala operácia Trvalá sloboda? Prečo OSN nezastaví existujúce vojny? Kam budeme v prípade vojny utekať my? Uveďte mi príklad súžitia iných kultúr bez konfliktov, trvajúci aspoň 3 generácie.

Ja osobne mám po zuby reči Vaše a Vám podobných politikov, prázdne slová, reči, reči, reči, no výsledok je, že slušný občan je diskriminovaný, hanený, napádaný, deti nemôžete samé nikde pustiť, aby sa im nič nestalo, musíte im robiť ochranku do školy, zo školy, na krúžky, snažiť sa vychovávať z nich dobrého človeka, a vašu celoživotnú snahu potom dokáže nejaký cvok za pár sekúnd zničiť, a ešte ho potom budeme ľutovať a pomáhať mu. Máme otvorené hranice, no jediný, kto z toho profituje, sú pašeráci ľudí, zbraní a drog. Kto pomôže nám, slušným ľuďom? Kto nás ochráni? Čo si myslíte, dokedy toto budú ľudia trpieť?

Veľmi rád používate vetu, aby sme sa poučili z chýb minulosti, aby sa už neopakovali (mienené na 2. sv. vojnu). Bolo by na čase, aby ste to nielen hovorili, ale aj pochopili. Nenávisť totiž nevzniká len tak, z ničoho nič, pre nič za nič. Nenávisť proti nejakej rase alebo kultúre nevzniká pretože sú až príliš dobrí a tolerantní. Ak sa chcete poučiť z chýb minulosti, hľadajte príčiny vzniku nenávisti, nestačí ukazovať na dôsledky!!!

Takže pán prezident, na koho strane stojíte, oblečiete si konečne dres? Spomínam si na výrok jedného generála letectva na margo bombardovania Nemecka počas 2. sv. vojny: „Modlime sa, aby sme túto vojnu vyhrali, inak nás budú súdiť ako vojnových zločincov.“ Dnešní politici nemajú ani toľko zdravého rozumu. Bez ohľadu na to, ktorá strana vyhrá v tejto vojne, je koniec, pretože idú proti svojmu národu, rase. A ak prehráme, budú iba korisť. Ak vyhráme a dúfam, že áno, tak Vás bude súdiť národ, ktorý ste zradili, zapredali a zavrhli ako vlastizradca.

Pod týmto otvoreným listom bolo meno armádneho dôstojníka vo výslužbe, ktorý teraz tvrdí, že tento list nikdy nenapísal. My by sme však tento list uverejnili, aj keby pod ním figurovalo meno Jožka Mrkvičku (ak sa náhodou ozve do redakcie pán Mrkvička, vopred sa ospravedlňujeme, ide iba o podobnosť mien čisto náhodnú), pretože jeho obsah je námetom na diskusiu a  poukazuje na skutočnosti, o ktorých sa u nás nahlas mlčí.


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top