Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Richard Sulík reformuje zdravotníctvo: Gašparko ovládaný Pentou. Zajac z Gorily radí a našepkáva. Penta je istá renta. A chorí sú zlatá baňa. Zhltnú voliči navijak hodený SaSkou?

Richard Sulík reformuje zdravotníctvo: Gašparko ovládaný Pentou. Zajac z Gorily radí a našepkáva. Penta je istá renta. A chorí sú zlatá baňa. Zhltnú voliči navijak hodený SaSkou?

2. 2. 2017

vytlačiť článok

Redakcia Protiprúd odkrýva prepojenie liberálov zo strany Sloboda a Slodarita (SaS) na investičnú skupinu Penta, ktorá sa chystá ovládnuť celé slovenské zdravotníctvo

Richard Sulík predstavil reformný tím strany SaS pre zdravotníctvo, ktorý má do konca roka 2017 pripraviť návrh na kompletnú reformu slovenského zdravotníctva. Sulík tvrdí, že oblasť zdravotníctva na Slovensku je „poznačená veľkým rozkrádaním a plytvaním“ a „v porovnaní s okolitými krajinami, tečie do slovenského zdravotníctva dostatok zdrojov, problém je pri ich prerozdeľovaní“, no zároveň si do tzv. reformného tímu pozve Rudolfa Zajaca, ministra zdravotníctva v druhej Dzurindovej vláde, pred ktorého „reformou“ utekali najlepší lekári a sestry do zahraničia. Bloger Viktor Bereš poukazuje na prepojenie Sulíkovej strany SaS na skupinu Penta, ktorá už „manažuje“ veľkú časť zdravotníctva, no chcela by ho celé. 

SaS = PENTA

Kto volí SaS, ten volí Pentu, ktorá ovládla zdravotníctvo. A Penta chce ešte viac.SaS nie je nič iné ako predĺžená ruka Penty. Po krátkej analýze nominácii SaS v Radičovej vláde je jej spriaznenosť s Pentou jasne do očí bijúca. Voliči SaS si môžu byť istí, že ak budú voliť SaS, tak budú voliť Pentu a jej záujmy.

Prvé prepojenie: SaS nominovala v roku 2011 pána Miroslava Nosála na predsedu predstavenstva TEKO (košická tepláreň), pričom pán Nosál predtým tiež pracoval pre Pentu v Čechách. Všetko prebehlo so súhlasom Sulíka. A teraz sa držte. Tepláreň bola v tom čase pripravená na privatizáciu a v tejto chvíli poslal Sulík človeka od Penty na najvyššiu pozíciu do Košických teplárni.

Druhé prepojenie: SaS uviedla v roku 2010 do funkcie Petra Jesenského, ktorý sa stal šéfom služobného Úradu na Ministerstve hospodárstva SR. Išlo o člena prípravného výboru strany NÁDEJ , ktorú podľa spisu Gorila vymyslela Penta ako truc podnik.

Tretie prepojenie: V roku 2011 bol expertom pre zdravotníctvo v  SaS pán Peter Kalist , ktorý bol aj šéfom kliniky Pro Care patriacej pod Pentu. Chcem len pripomenúť, že SaS ústami pána Kalista navrhovala odpredať podiel alebo celú Všeobecnú zdravotnú poisťovňu. Kto by na tom profitoval? Súkromná poisťovňa DÔVERA pod kontrolou Penty.

Štvrté prepojenie: Pán Mihál bol členom prípravného výboru penťáckej strany Nádej a tiež skočil hneď do SaS. Sulíkové nominácie nielenže zaváňajú vplyvom finančnej skupiny Penty, ale sú ňou prerastené. Ak si Sulík myslí, že národ mu to zožerie, tak sa veľmi mýli.

Bonbónik: Ivana Sulíková (bývalá manželka Richarda Sulíka) bola členkou správnej rady Národného endokrinologického a diabetologického ústavu v Ľubochni spolu s mediálnou celebritou Alexandrou Novotnou, ktorá bola v penťáckej strane NÁDEJ. V roku 2009 sa Sulíková stala konateľkou TCM Slovakia, ktorej spolumajiteľom bol nikto iný ako brat Jaroslava Haščáka – zakladateľa PENTY. A kruh medzi Sulíkom a Pentou sa uzatvára. Nedajme si Slovensko a doprajme ďalším generáciám lepší život bez vplyvu privilegovaných skupín!

Čítajte TU: Fatamorgány Richarda Sulíka: Premiérske kreslo večný sen. Osobné ambície pred záujmami štátu. So zlodejom vládnuť nebude, s vlastizradcom áno. Ak ľud, tak iba ten podnikateľský. Všetko ostatné je iba Vízia 2024

Satanský Zajac z Gorily

Zajacove zdravotnícke reformy ľudia zásadne odmietli už v roku 2005. Zdravotnícku reformu dôrazne odmietlo 74 % ľudí. Vyplývalo to z prieskumu Inštitútu pre verejné otázky. Dnes by tieto reformy odmietlo 99% voličov, keby vedeli, akú apokalypsu v úmrtnosti ľudí spôsobí a že PENTA ovládne zdravotníctvo. Výsledkom reforiem bolo, že aj tí najlepší lekári utiekli do zahraničia, lebo marazmus a chaos, ktorý Zajac pod taktovkou Penty zaviedol, vyhnal z krajiny tých najschopnejších lekárov a sestry.

Jediné, čo Zajac ponúka, je oprášený koberec pre Pentu a varujem ľudí pred týmto satanom. Jedinou dobrou správou je, že Zajac s istotou SaS politicky zruinuje. Preto sa SaS nikdy nesmie dostať do vlády, lebo sú to len gašparkovia ovládaní Pentou a inými  vplyvnými podnikateľmi. SaS vznikla ako strana podnikateľov a taká aj ostane. Vďaka Zajacovi sa Penta dostala k zdrojom v zdravotníctve a teraz cestou Zajaca a SaS chce ešte viac.

Zajac dokázal to, že ročne zomiera 11.000 ľudí úplne zbytočne v slovenských nemocniciach. Je to satan, ktorý zničí všetko, čo v zdravotníctve ešte ako-tak žije. Necháme sa úplne doraziť? Úsmevné až provokatívne sú vyjadrenia Rudolfa Zajaca, že Drucker robí to, čo mu dovolí Fico. V prvom rade platí, že ako Zajac tak aj Drucker prijali opatrenia, ktoré sa ukázali byť prospešné pre Pentu, takže Zajac nech sa zamyslí, akú škodu svojimi reformami spôsobil. Slovensku by sa mal za vzniknuté škody oblúkom vyhýbať.

V spise Gorila sa jasne spomína, ako Rudolf Zajac hovorí, že zmenu stanov robil pre Slava Haščáka, takže Zajac je len najatý politický robotník. Narobil veľa škody a Gorila hovorí aj o ňom, takže je potrebné v budúcnosť vyšetriť všetky Zajacove kroky podľa pravdivého spisu Gorila. Spis Gorila tiež jasne dokazuje, že poradcom Zajaca bol Peter Kuba, ktorý cez firmu ROKO viedol volebnú kampaň penťáckej strane NÁDEJ. Kuba mal dobré vzťahy s Haščákom. Alexandra Novotná bola Zajacovou zástupkyňou a neskôr viedla penťácku stranu NÁDEJ. 

Čítajte TU: DRG systém po slovensky: Záhuba, či spása nemocníc? Z predtým komplikovaného procesu teraz totálny guláš! Slovenskí zdravotníci sú demotivovaní, vyhorení, frustrovaní. Pacient až na poslednom mieste

Riešenie existuje

Reforiem a silných rečí tu už bolo, pritom pre prosperujúce zdravotníctvo by stačilo nasledovné:

  • Len jedna všeobecná zdravotná poisťovňa. Žiadna Dôvera a žiadny UNION. 
  • Nemocnice odpolitizovať, už žiaden predražený nákup. 
  • Záchranky späť pod štát (vďaka Zajacovým zákonom získala PENTA 73 staníc rýchlej zdravotnej služby. PENTA spoluvlastní známu firmu FALCK so sanitkami).
  • Prilákať najlepších slovenských lekárov zo zahraničia späť na Slovensko.
  • Posilniť pozíciu a vybavenie všeobecných lekárov a tiež radikálne skrátiť čakacie lehoty u špecialistov. 
  • Zmodernizovať nemocnice a v nich 2- a 3-násobne viac sestier

Zdroje: 1, 2


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top