Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Donald Trump odštartoval: Rev zombií celého Západu dokazuje, že majstrovsky! Soros ďalej chrlí doláre. Manifest kontrarevolúcie bielych mužov a žien. Boj na život a na smrť sa práve začal

Donald Trump odštartoval: Rev zombií celého Západu dokazuje, že majstrovsky! Soros ďalej chrlí doláre. Manifest kontrarevolúcie bielych mužov a žien. Boj na život a na smrť sa práve začal

23. 1. 2017

vytlačiť článok

Petr Hájek komentuje Trumpovu ohromnú nástupnícku reč, rozhliada sa po ruchu v močiaroch a je rád, že nový prezident sa spolieha na „utajeného“ mocného spojenca

Donald Trump je od piatkového poludnia prezidentom Spojených štátov. Po prísahe predniesol svoj prvý prezidentský prejav a státisíce obyčajných ľudí pod Kapitolom mu nadšene aplaudovali.

Petr Hájek

Zato porazené elity – vrátane Husseina Obamu a Hillary Clintonovej – sedeli ako zarezané. A to isté sa nepochybne dialo aj v prípade „vládnych“ televízií po celom svete. Chvíľku lapali po dychu. Potom začali jačať.

Rev malomocných

To bolo a je (a ešte len bude) revu! Ozýva sa odvšadiaľ, kde vládne washingtonský politický a mediálny establishment: teda z väčšiny Ameriky a z celej Európy. Poplach nastal aj v „liberálnej opozícii“ v Moskve, zatiaľ čo Vladimir Putin prejav privítal. Zlosť a nenávisť (zvaná láska) rachotí všade, kde sa mocní tohto sveta už niekoľko mesiacov trasú od strachu, že prídu o svoje ešte donedávna zdanlivo nedotknuteľné doživotné prebendy.

Kričia všetci tí, ktorí priviedli našu civilizáciu na prah sebazničenia. Tí, ktorí sa formálne zaklínajú demokraciou, ale pritom vybudovali základy totality, aká tu ešte nebola – Nový svetový poriadok. Tí, ktorí desaťročia systematicky likvidujú všetky občianske slobody, v prvom rade slobodu slova, proti ktorej vystavali hradby „politickej korektnosti“ – a teraz už otvorene siahajú aj po boľševickej cenzúre nepohodlných názorov.

S nimi vyrazili ziapať a rabovať do washingtonských ulíc aj ich obvyklé armády: privilegované „menšiny“ – od feministických, štvorpercentných, otepľovacích a mimovládne neziskových až po bojové oddiely platené miliardárom. Skrátka nevyhnutný kolorit všetkých „farebných revolúcií“ a Majdanov, ktoré po svete v ostatných rokoch stvorili a financovali. Je to rev mocných-malomocných. Pomaly víťaziaca nákaza malomocenstva, tyrania požierajúca svet, až teraz dostala prvý skutočne tvrdý úder.

Trump

Čítajte TU: Dohady a špekulácie naberajú na sile: Zostane Trump „bielym mužom aj v byte po černošskej rodine“? Opatrný optimizmus. Matadori NWO v strehu. Budú padať modly? Klimatickí kacíri nastupujú. Kaviareň hysterčí

Manifest kontrarevolúcie

Čo také strašné vlastne nový americký prezident povedal? Nešlo len o to čo, ale aj ako. Hovoril predovšetkým ako normálny človek. Odmietol hrať dvojakú hru. Nič nedaroval tým, ktorí proti nemu od prvej chvíle viedli a vedú dosiaľ nevídané politické a mediálne útoky a usporadúvajú kobercové nálety.

Nepovedal Čo sme si, to sme si, a teraz, keď som jedným z vás, si prerozdelíme korisť. Udrel na nich rovnakou silou a rétorikou ako počas celej víťaznej kampane: Boli ste a ste naničhodníci! Vrátim späť moc, ktorú ste národu ukradli a s ktorou tu v zhnitých močiaroch Washingtonu čachrujete, ľuďom, ktorí ma zvolili.

A za more odkázal: Nebudem vyvážať Ameriku pomocou bômb, dronov a tankov. Vnucovať ju iným národom a štátom. Odo dneška bude na prvom mieste naša krajina. Je zúfalo schátraná a skorumpovanými elitami zabudnutá – ako väčšina jej občanov.

Ale s tým je koniec. Urobím z nej opäť veľkú, bohatú a slobodnú krajinu. A ak lesk, ktorý z nej začne po čase opäť vyžarovať, inšpiruje iné národy – nech sa sami rozhodnú, či chcú niečo podobné. Budem síce tvrdo hájiť americké záujmy, ale s rešpektom k tomu, že aj iné štáty majú svoje národné záujmy a majú právo ich brániť.

Prvý prezidentský prejav Donalda Trumpa preto nemožno označiť inak než ako manifest kontrarevolúcie. Direkt na koreň nosa politickým a mediálnym zombiám, ktoré svoju revolúciu, teda nastolenie tyranie menšín a menšiny, mali už na dosah.

Politická trieda bedáka

Trumpove slová mierili priamo do čierneho. Elitné zombie pripravené v televíznych štúdiách a redakciách (ani ČT opäť nesklamala) chvíľu neverili svojim ušiam: Čo to je, čo sa to deje? Veď on hovorí presne to isté, čo hovoril počas predvolebnej kampane! Ostrá rétorika ho predsa mala len vyniesť hore – ale teraz mal obrátiť kabát, ako je na Západe dobrým zvykom! Ten hnusný nacionalista, myslí len na svoj národ! Odporný populista, obracia sa k ľudu!

Takto nejako začali vzápätí gágať všetky trafené husi. A pretože Trumpovi predchádzal Brexit, je obzvlášť príznačná reakcia tých, ktorí boj proti (britskej) verejnosti prehrali ako prví. Ich „tlačovým orgánom“ na ostrovoch je aj denník zvaný The Guardian:

„Trump pri inauguračnom prejave ctil obvyklé zdvorilosti, ale tón jeho prejavu svedčil o desivej zmene v Amerike. Bol určený tým, ktorí ho volili... Jeho nacionalizmus pod heslom Amerika na prvom mieste je hrubý a opovážlivý. Prejav prekypoval opovrhnutím voči všetkému, čo predstavuje hlavné mesto, ktoré sa teraz snaží podrobiť svojej vôli...“

Skutočná nehanebnosť: opovrhuje washingtonskými elitami a namiesto toho hovorí k ľuďom, ktorí ho zvolili. Ešte lepšie to možno vystihol denník Independent:

„...podkopal demokraciu, len čo bol uvedený do úradu prezidenta. Ľudia vždy vnímali politikov ako sebcov, ale toto je niečo iné. Trump nielenže strhal jednotlivých politikov, ale aj celú politickú triedu a politický systém, ktorý ho vyniesol tam, kde je.“

Omyl, súdruhovia. Tam, kde je, ho vyniesli voliči. Práve preto, že od začiatku odmietal „politickú triedu“ a obludný systém, ktorý nastolila. A využil to, že predstieranie demokracie ešte stále potrebuje „komparz“ – voličov. S nimi to upiekol, ten „chuligán“ (pre zmenu výraz zo španielskych médií).

Trump a bocian

Čítajte TU: Jedno z „neviditeľných“ víťazstiev: Trump vyhlásil vojnu „vraždeniu neviniatok“. Feministky v panike. 55 miliónov utajených mŕtvych na ceste do pekiel. Začína sa revolúcia aj v Demokratickej strane?

Ide do tuhého

Zatiaľ sú ako obarení a len hulákajú. Ale čoskoro sa chopia činu. Vedia totiž, že im ide o krk. A Trump to vie tiež. Ešte niekoľko hodín pred inauguráciou špekulovala Clintonovej dvorná televízia CNN („fake news“ slovami nového prezidenta, hlavný zdroj „informácií“ pre ČT): Čo sa stane, keď zvoleného prezidenta počas slávnostnej prísahy niekto odbachne? A oznámila nám pozoruhodnú novinku: V takom prípade by sa prezidentom nestal viceprezident, ale akýsi neznámy človek, ktorého vopred určil Obama...

Že k tomuto scenáru nedošlo, je vlastne zázrak. Podporený, samozrejme, opatreniami, ktoré Donald Trump ani zďaleka nezveril len oficiálnej ochranke, FBI a CIA. Od začiatku mal aj mnohopočetnú vlastnú ochranku (hovorí sa jej T-FBI) – a tá s ním aj naďalej zostáva. Hoci je mu jasné, že v tajných službách má oveľa viac lojálnych priaznivcov, než sa zdá vzhľadom na nenávistné výpady ich odchádzajúcich šéfov.

Príznačné napokon bolo, že ho počas slávnostnej prísahy prišli do Washingtonu podporiť tisíce slávnych amerických motorkárov. Človek pritom nemohol nemyslieť na ich ruských kolegov, „Nočných vlkov“, odhodlaných obhajcov Vladimira Putina. Aj na tých tunajších, ktorí ich sprevádzali, keď navzdory revu našich politických zombií prechádzali cez republiku smer Berlín na uctenie pamiatky padlých sovietskych vojakov.

Vysúšanie močiarov

Niet najmenších pochýb, že bezodné „washingtonské močiare“ sa pokúsia nového prezidenta odstrániť. Buď takzvane legálne odvolať (impeachment) ako kremeľského agenta, alebo už neraz osvedčenou metódou pod značkou „JFK“. Lenže Trump si uvedomuje, že Kennedyho zastrelila jeho vlastná ochranka, takže aj tu platí predtým uvedené.

Pražská havlistická kaviareň – od Peheho cez Kolářa a Schwarzenberga až po Jocha (ako obvykle zhromaždená doma na Kavčích horách) – sa upokojuje: Možno to nebude až také horúce, Trump nebude vládnuť sám, bude mať proti sebe Kongres, čo sú práve tí politickí šíbri, ktorým vyhlásil vojnu.

No zrejme sa mýli. Práve preto, že sú to títo šíbri. Potrebujú v skutočnosti prezidenta viac ako on ich. A za dva roky sú ďalšie voľby do časti Kongresu. Ak im ukáže Trump palec dole, väčšina republikánskych voličov to bude rešpektovať. Možno dôvodne predpokladať, že Donald Trump bude v očiach väčšiny verejnosti čoskoro rovnako populárny ako Miloš Zeman v očiach tej našej. Rovnako ako je isté, že o to vášnivejšie bude proti nemu brojiť kaviareň. Ale Kongres nie je jednoliate teleso.

Blond Zem

Čítajte TU: Trump: Nie zázrak. Triumf bielych otrokov – mužov aj žien. Tromf v rukách „obyčajných“. Druhá víťazná bitka o nádej na slobodu. Modlime sa (a pracujme) ďalej. Vojna pokračuje

Jazda po hrane

Bude to, samozrejme, jazda po hrane: Proti všetkým, ktorí majú dodnes v rukách moc. Lenže, časy sa menia. Čoskoro prídu parlamentné voľby v Holandsku (už v marci), potom prezidentské voľby vo Francúzsku, možno v Taliansku, potom v Nemecku, dokonca aj u nás pôjdeme voliť parlament a prezidenta. Všade majú veľké šance trumpovskí chuligáni: „extrémisti, xenofóbovia, kremeľskí agenti“. Zombie sú síce po Brexite a Trumpovi skúsenejší, ale voliči zase odvážnejší. Už vedia, že sa to dá.

A je tu ešte jeden aspekt, s ktorým „zombie z močiarov“ nepočítajú: človek nemá všetko vo svojich rukách. Ani zďaleka. Pekne to dokumentovali modlitby, ktoré boli súčasťou inaugurácie. Havlov „knihovník“ Michael Žantovský nás síce v ČT uisťoval, že je to len taký ornament, bezobsažná tradícia.

Veď už ani v Amerike vraj nesmie byť nikde na verejnosti znak pôvodu našej civilizácie – kresťanský kríž. Navyše tie modlitby za Trumpov úspech už cenzori v ďalších „spravodajských“ reláciách dôkladne vystrihli – rovnako ako všetky zmienky o Bohu z Trumpovho prejavu.

Nie sme na to sami

Lenže tento nový americký prezident je taký zločinec, že asi naozaj autenticky verí. Preto tak tvrdo odbil „ateistického“ pápeža Františka, keď sa doňho počas volebnej kampane obúval.

Trump dal svojím prvým prejavom jasne najavo, že ide presne opačnou cestou. Tá Františkova je široká a pohodlná. Trumpova bude strmá, často veľmi úzka a nebezpečná. Ale je to asi jedna z posledných možností úniku, ktoré nám proti „močiarom“ prozreteľnosť ponúka.

Nech Boh žehná Donalda Trumpa a všetkých statočných „bielych mužov a ženy“, ktorí ho (ako tvrdí mainstream – a ten predsa neklame) vyniesli na najvyšší bod mocenskej pyramídy súčasného sveta! Jeho čierny predchodca Hussein-vojna vzápätí odletel z Washingtonu niekam do teplých krajín. Domov do Kene však ešte nie. Vraj aby sa mohol prípadne vrátiť. Nie je to len planá hrozba.

A tak, Bože, požehnaj aj tých z nás, ktorých svojou odvážne poňatou inauguráciou štyridsiaty piaty prezident Spojených štátov nadchol a nabil energiou. Vyhrané totiž ani zďaleka nemáme. Ani tam, ani tu. Boj na život a na smrť proti zombiám sa na piatkové „pravé poludnie“ vo Washingtone ešte len začal.

Bude sa nás už čoskoro týkať viac, ako si myslíme.

Podporte PP


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top