Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Totalita sovietskeho typu v novom kabáte: Západu vládnu bývalí trockisti. Prečo muselo Sýriu zachrániť Rusko? Vývozom demokracie k rozvratu sveta. Verejná spolupráca elít s pedofilmi

Totalita sovietskeho typu v novom kabáte: Západu vládnu bývalí trockisti. Prečo muselo Sýriu zachrániť Rusko? Vývozom demokracie k rozvratu sveta. Verejná spolupráca elít s pedofilmi

4. 1. 2017

vytlačiť článok

Emmet Scott na základe kauzy Pizzagate vysvetľuje, v čom spočíva najväčší príspevok súčasných mocenských elít k zrúteniu západnej civilizácie

Je samozrejmé, že politika je umením možného a že vlády sa riadia skôr pragmatickými ako morálnymi pohnútkami. Ale je fakt, že ešte donedávna si mohli byť občania štátov Západu istí, že ich vlády aspoň verejne zastávajú rovnaký kultúrny koncept – to jest ten, ktorý je založený na kresťanstve. A že jeho normy dobra a zla aj používajú, napríklad pri vytváraní a interpretácii zákonov. Okrem toho tento koncept diktoval, že záujmy občanov by mali zákonodarcov a úradníkov aspoň čiastočne zaujímať.

Extra

Nové náboženstvo a pokutovanie pekárov

No to, že západné vlády sa už dlho kresťanskými hodnotami neriadia ani naoko a že záujmy ich vlastných občanov ich zaujímajú pramálo, je vec, ktorá je dnes nepríjemne zrejmá všetkým, ktorí nie sú slepí alebo tupí. Väčšina západných politikov sa dnes totiž hlási k novému „náboženstvu“ – radikálnemu sekularizmu.

Niet pochýb o tom, že „náboženstvo svetského“ je voči svojmu predchodcovi, kresťanstvu, rovnako agresívne, ako bol marxistický sekularizmus komunistických režimov. Koniec koncov, stávame sa už aj svedkami nenápadnej a zatiaľ nekrvavej perzekúcie tých kresťanov na Západe, ktorí sa novej sekularistickej viere nechcú prispôsobiť.

Spoločnosť, ktorá udelí pokutu pekárstvu vlastnenému kresťanskou rodinou za to, že odmieta upiecť svadobnú tortu na lesbickú „svadbu“, alebo uväzní štátneho úradníka, pretože odmieta „oddať“ pár gayov, v skutočnosti poriadne pokročila na ceste k totalite sovietskeho typu – len v inom kabáte.

Že o nič nejde? Lenže prevrátenie kresťanských predstáv o sexuálnej morálke môže viesť a zrejme aj povedie nielen k zničeniu rodiny ako takej, ale aj k „normalizácii“ tých najzvrátenejšej možných sexuálnych praktík. A že naša politická reprezentácia funguje v kontexte deštrukcie morálky ako skutočný „predvoj“, je pomerne zrejmé – no až do objavenia Podestových e-mailov sme si neuvedomovali hĺbku problému, hoci sme o ňom vedeli.

Trump

Čítajte TU: Krokodílie slzy nad Amerikou: Prečo stráca politológ súdnosť? Amerofilom sa rúca svet a Trump im naháňa hrôzu. Budú odkázaní sami na seba. V Bratislave sa desia budúcnosti bez Veľkého brata z Washingtonu

Vraždenie kresťanov? Nezáujem...

Najprv sa však zastavme pri téme, ktorá na prvý pohľad s kresťanskou „morálkou“ nemá nič spoločné: je ňou Blízky východ.

Ak je divoký sekularizmus západných elít militantný a expanzívny doma, na zahraničnopolitickom fronte to platí dvojnásobne. Tá istá agenda, ktorá doma velí „rovnosť“, vedie k úmyselnému vyvolávaniu vojen a revolúcií po celej planéte. Amerika, kedysi symbol prosperity a mieru, sa mení na globálnu hrozbu. A celá hĺbka problému je dnes najviditeľnejšia v Sýrii.

Sýria je precízne vydarenou, krvavou ilustráciou problému morálnej korupcie, ktorému Západ a jeho vlády podliehajú: Obama, Cameron a ich vlády sa v roku 2012 rozhodli pomôcť protivládnemu povstaniu, hoci dobre vedeli, že takzvaná „opozícia“ sa skladá takmer výhradne z islamistických extrémistov.

Od roku 2012 prichádzajú celé delegácie kresťanských duchovných aj veriacich z rôznych cirkví prosiť za zastavenie pomoci „rebelom“. A Sýria pritom rozhodne nie je prvým územím, na ktorom sme mohli zblízka sledovať masakre tradičných kresťanských spoločenstiev. Západných politikov s Obamom a Cameronom na čele (a ich médiá), samozrejme, podobné prosby nikdy nezaujímali.

Nakoniec muselo Asadov režim zachrániť Rusko. Práve ono je jediným dôvodom, prečo dnes celá Sýria nie je v područí ISIS, al-Káidy a s nimi spriaznených organizácií. Bez neho by bola krajina čoskoro dobytá a kresťania, alaviti a ďalšie „nemoslimské“ komunity by boli vybité a rozprášené. Lenže podobné vyhliadky evidentne Obamu, Clintonovú, Kerryho alebo Camerona ani trochu neznepokojovali.

Demokracia môže fungovať len v kresťanstve

Amerika sa totiž pod Obamovou vládou stala v podstate prvým spojencom islamských fundamentalistov. Sám Obama a jeho priaznivci to, samozrejme, tak nevidia – ich „svätým grálom“ je totiž demokracia. Podľa nich platí, že ak dokážeme vniesť demokraciu do akejkoľvek spoločnosti, okamžite ju môžeme zmeniť na liberalistický/sekulárny raj.

Trochu im pritom uniká zásadný predpoklad: že demokracia môže fungovať výhradne v spoločnostiach, ako bývali tie európske, v ktorých kresťanstvo počas svojej viac ako tisícročnej histórie vytvorilo natoľko homogénne prostredie, že si v jeho rámci občania môžu dovoliť luxus „dohody na tom, že sa nedohodnú“. Je dôležité si všimnúť, že odkedy upadá kresťanstvo na Západe, mizne tu aj možnosť tohto civilizovaného spolužitia. Avšak opačná predstava, teda že by demokracia mohla niekoho civilizovať, je rozhodne absolútne hlúpa.

To nás privádza k otázke Ruska. Démonizovanie Ruska a Vladimira Putina ako jeho lídra bola stabilnou súčasťou Obamovho režimu takmer od prvej chvíle. Za dôvod tejto podivnej nenávisti býva označované všeličo možné – a nepochybne platí viac ako len jedna teória. Aj napriek tomu však nemôžeme pochybovať o tom, že ruské odmietnutie účasti v sekularistickom „ťažení“ proti kresťanstvu zohralo veľmi zásadnú rolu.

Gotcha!

Čítajte TU: Šerif z Arizony oznámil výsledky vyšetrovania: Obamov rodný list je skutočne podvrh. Takzvaní konšpirační teoretici – vrátane Trumpa – mali pravdu. Hlavné médiá usilovne mlčia. Vrátil končiaci prezident úder?

„Sekularistický džihád“ nielen proti Rusku

Rusko bolo a je obviňované z rozpútania ideologicky motivovanej vojny proti Západu, v ktorej samo seba vykresľuje ako obrancu kresťanov a kresťanskej morálky. Zaujímavé však je, že keď sa pozrieme na dostupné fakty, vidíme, že „vojnu“ začal samotný Západ. Napríklad v januári 2014, dlhé týždne pred ukrajinskou krízou a ešte dlhšie pred ruskou intervenciou v Sýrii. Vypukla ideová vojna: Západ hlasno volal po bojkote zimných olympijských hier v Soči, pretože Putinov režim vraj „utláčal“ gayov.

Vzápätí sa ukázalo, že nešlo o žiadnu krvavú perzekúciu: Rusko proste zakázalo „gay propagandu“, čo v jeho podaní znamenalo nerobiť homosexuálnemu životnému štýlu reklamu medzi deťmi. Pred pár desaťročiami by nikomu na Západe ani nenapadlo s takýmto prístupom nesúhlasiť. V tomto, rovnako ako v mnohých ďalších veciach, to bol teda Západ a nie Rusko, kto sa „zmenil“ a kto propagoval čosi radikálne nové – a súčasne útočil na kohokoľvek, kto sa tlaku nepodriadil, a démonizoval ho.

Rovnaké pokusy o „sekulárny džihád“ (často podporovaný mimovládnymi organizáciami, v ktorých vlastníckej štruktúre tak či onak figuruje George Soros) môžeme sledovať v štruktúre prideľovania rozvojovej pomoci a dokonca v obchodných vzťahoch s Afrikou, Áziou a Latinskou Amerikou. Tie štáty, ktoré sa odmietajú podriadiť v otázkach, ako sú potraty a LGBT „práva“, sú proste finančne trestané.

Znovuzrodení trockisti

A čoraz častejšie sme svedkami toho, že sa sankcie voči „odbojným“ krajinám nezastavia len pri ekonomickom boji. Je dobre známe, koľko revolúcií po celom svete Amerika pod Obamovou vládou vyvolala: „bojiskami“ sú severná Afrika, Blízky východ, východná Európa aj Stredná Ázia. Vlastne opakuje taktiku, ktorú s úspechom používal v druhej polovici dvadsiateho storočia Sovietsky zväz.

V tomto zmysle nie je vôbec prekvapujúce, že najsilnejším „hnacím motorom“ amerického „revolučného“ nadšenia sú neokoni – skupina intelektuálov, ktorí začali ako trockisti, aby sa záhadne „znovuzrodili“ ako konzervatívci. Lenže ich takzvaný „konzervativizmus“ je podvod: v skutočnosti chcú radikálne sekularistickú socialistickú demokraciu, v ktorej kresťanstvo a podobné „tmárstva“ nemajú čo robiť. Je zaujímavé, ako nedávna „trumpovská revolúcia“ v Spojených štátoch obnažila korene neokonov, ktorí zase náhle skončili tam, kam patria – na jednej lodi s radikálnymi ľavičiarmi z tábora Obama/Clintonová.

Agent Kremľa

Čítajte TU: Svet na križovatke: Trump je nádej, ale vojne s Ruskom nezabráni. Rodinné klany bankárov režírujú dianie z úzadia. Dôjde k odkladu apokalypsy? Česká vláda spolupracuje so silami zla. Kedy nás vypnú či poženú pred súd?

Demokrati už sedia

To je teda posádka... No keď sa vrátime k nedávno zverejneným e-mailom Johna Podestu – to, čo odhaľujú, je predovšetkým desivá, obludná mravná skazenosť súčasných elít. Je v podstate jedno, čo rôzne kódové označenia, ktorých sú e-maily evidentne plné, vlastne znamenajú. (Rozhodne je zaujímavé, že samotný Podesta sa vôbec nepokúša celú vec objasniť či zosmiešniť a len mlčí.)

V každom prípade máme dôkazy, že vysoko postavení členovia Demokratickej strany – a nielen tej – sa dopúšťali pedofílie vo veľkom rozsahu. Na to dokonca nepotrebujeme ani Podestu – niektorí z nich, napríklad Anthony Weiner alebo Dennis Hastert (republikán a bývalý predseda Snemovne reprezentantov v Kongrese), boli za podobné činy už odsúdení alebo si odpykávajú trest vo väzení. Je však viac než zrejmé, že ide len o vrchol ľadovca. Vieme napríklad, že Bill Clinton bol častým návštevníkom Lolita Island Jeffreyho Epsteina, kde boli hlavnou zábavou dňa sexuálne večierky s mladistvými. A s ním cestovala, pochopiteľne, aj Hillary.

Je dobré si všimnúť, že ak sa niekedy potvrdí predpoklad, že predmetné kódové označenia skutočne znamenajú to, čo niektorí tvrdia, tak do škandálu je až po uši zapletený aj samotný Obama. Vieme napríklad, že zaplatil 65 000 dolárov za doručenie „pizze“ z Chicaga na súkromný večierok v Bielom dome vo Washingtone. Zo zdrojov vo vnútri FBI takisto vieme, že opakované pokusy o vyšetrovanie pedofilných aktivít špičiek Demokratickej strany boli neustále blokované priamo z Bieleho domu či z jeho ministerstva spravodlivosti.

Logický kurz smer záhuba

Že sú podobné „aktivity“ súčasťou súkromia sekularistických elít, by však nemalo nikoho šokovať. Naopak. Všetky predstavy o sexuálnych mravoch alebo zdržanlivosti majú náboženský pôvod. Na Západe to znamená kresťanský. Odmietnutie kresťanskej morálky teda logicky otvára cestu k zmene spoločnosti na sexuálnu „samoobsluhu“, kde sa skrátka smie úplne všetko.

Nemalo by nás preto vôbec prekvapiť, keď zistíme, že liberálne elity v Amerike, Británii aj inde v Európe spolupracujú s gigantickými sieťami pedofilov a rôznych ďalších deviantov. Môžu totiž využiť svoj podiel na moci na účinnú kamufláž pred (zatiaľ ešte) nie úplne ľahostajným publikom.

Nedávno sme zahliadli ďalšie záblesky špičky ľadovca – keď bol obvinený britský DJ Jimmy Savile či poslanec britského parlamentu Cyril Smith. Vieme, že Cameronova vláda všetko dôkladne tutlala – v čom možno bude zdarne pokračovať aj premiérka Mayová. Postoj sekularistických elít k celej afére dobre ilustruje fakt, že Harriet Harmanová, labouristka, bývalá vicepremiérka a ľavicová aktivistka, bola kedysi predsedníčkou hnutia (Národnej rady pre občianske slobody), ktoré uvádzalo ako jednu zo „spolupracujúcich organizácií“ smutne preslávenú Pedofilnú informačnú burzu (Paedophile Information Exchange).

Či budú pravdu o celom probléme zahmlievať aj nové americké „trumpistické“ elity, zatiaľ nie je jasné. Jedno je však zrejmé: ich postoj k tejto otázke bude výborným lakmusovým papierom toho, či Trump predstavuje skutočnú zmenu alebo len kozmetický prostriedok na úpravu image antikresťanskej elity, ktorá zatiaľ pevne zviera kormidlo nášho sveta.

Je to ako v katastrofickom filme – akurát že ide o realitu. Ľadovec je nebezpečne blízko.

Zmeníme kurz?

Zdroj.

Podporte PP


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top