Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Rok 2017: Informačná vojna vrcholí. Médiá establishmentu vymierajú ako dinosaury. Roky prežité vo víre lží. Systém v poslednom ťažení: pokuty, cenzúra, ministerstvá pravdy. Goebbelsove metódy sú späť, a to nielen v Nemecku

Rok 2017: Informačná vojna vrcholí. Médiá establishmentu vymierajú ako dinosaury. Roky prežité vo víre lží. Systém v poslednom ťažení: pokuty, cenzúra, ministerstvá pravdy. Goebbelsove metódy sú späť, a to nielen v Nemecku

7. 1. 2017

vytlačiť článok

Ivan Poledník prináša text z nemeckého alternatívneho webu zhŕňajúci množstvo odhalených mediálnych lží, ktorým sme vystavení zo strany totalitného establishmentu, a varujúci pred kopaním topiaceho sa totalitného molocha

Vo svojom vianočnom posolstve sa prezident Českej republiky Miloš Zeman venoval aj jednému z najviditeľnejších úderov, ktorý chystá Chovancovo „ministerstvo pravdy“ proti slobode slova: Hovoril o pornohercovi (Jakub Janda, vicešéf „neziskovky“ Evropské hodnoty), ktorý vytvára zoznamy alternatívnych webov, proti ktorým budú súdruhovia spoločne bojovať. Český prezident to odmietol ako typickú ukážku cenzorstva, ktorá má pochovať zvyšky slobody slova na internete.

To však, samozrejme, nie je všetko. Zdesenie nad odhaľovaním lží mainstreamových médií panuje aj v Amerike a v Británii – rovnako ako v Nemecku. Dokladá to text na jednom z mála „protiprúdových“ webov v tejto krajine, kde má inak establishment médiá ešte stále pevne vo svojich rukách – a na ich neodhalené lži a manipulácie sa v roku parlamentných volieb dosť spolieha. No už aj tam sa čosi prebúdza:

Hlas z Nemecka: Na počiatku bol 11. september

V roku 2017 bude vojna o realitu ešte intenzívnejšia. Áno, informačná vojna proti nám a proti pravde sa vystupňuje. Elita urobí všetko pre to, aby nás umlčala. Rok 2016 však ukázal, že dokážeme víťaziť a že víťazíme.

Extra

Dôvod je prostý: oficiálne média na oboch stranách Atlantiku sú úplne zdiskreditované. V podstate sú klinicky mŕtve – a zaslúžili sme sa o to my všetci. Pod slovkom „my“ mám na mysli preklínaných novinárov z alternatívnych médií, ktoré budem ďalej označovať ako „nové médiá“, plus veľkú časť verejnosti, ktorej sa už z ustavičných lží mainstreamu dvíha žalúdok, a preto „prešla na našu stranu“.

Tých uplynulých pätnásť rokov to bol skutočne dlhý boj proti presile. Počnúc horou lží o 11. septembri 2001, kedy vraj agent CIA Usáma bin Ládin so svojimi 19 amatérmi napadli úplne bezbrannú Ameriku. Najvýznamnejšia „konšpiračná teória“ novej doby. Počiatok cesty za pravdivou realitou, najdôležitejšia zo všetkých lží, ktoré alternatívna žurnalistika odhalila!

Lož ako stavebný kameň totality

Lož o zámienke na útok na Afganistan, aj keď žiadny z takzvaných atentátnikov z 11. septembra 2001 nebol Afganec ani odtiaľ nepochádzal.

Lži o zbraniach hromadného ničenia Saddáma Husajna a nevyhnutnosti viesť vojnu proti Iraku.

Lži o vojne proti teroru a o tom, prečo nám treba vziať naše slobody a práva a zaviesť policajné štáty.

Lži o kolapse finančného systému a nevyhnutnosti zachraňovať z peňazí daňových poplatníkov banky, ktoré sú „príliš veľké na to, aby padli“.

Lož o spoločnej mene, o Grécku a o južných krajinách EÚ ako takých – a o tom, že euro treba zachrániť za každú cenu, nech už je akákoľvek vysoká.

Lži o Muammarovi Kaddáfím – prečo musí padnúť a prečo musí NATO zbombardovať Líbyu.

Lži o Sýrii. O tom, že zlý diktátor Bašár Asad musí odísť, pretože masakruje obyvateľstvo, a tak treba podporovať „umiernených“ teroristov.

Lži o prezidentovi Putinovi, pretože je údajne novým Hitlerom. Rusko vraj napadne svojich susedov a vpadne do západnej Európy.

Lož o nevyhnutnosti rozmiestnenia protiraketového systému vo východnej Európe a presunutia jednotiek NATO až k hraniciam s Ruskom.

Lož o násilnom prevrate v Kyjeve, masakri v Odese, vojne proti Donbasu, páde lietadla MH-17 a referende na Kryme.

Lži o Brexite a o tom, ako Európu poškodzujú snahy ostatných krajín o vystúpenie z EÚ.

Lži o masovej invázii utečencov a migrantov a Merkelovej tvrdení „Dokážeme to!“ (Wir schaffen das!).

Lži o zločinoch „kultúrneho obohacovania“ žien a utajovaní migrantských zločinov.

Lži o Donaldovi Trumpovi, ktorý sa vraj nikdy nestane kandidátom republikánov a už vôbec nie ďalším prezidentom.

Lži o tom, že Rusko a nové médiá zabránili víťazstvu Hillary Clintonovej a pomohli Trumpovi zvíťaziť.

Lži o teroristoch, ktorí vraj neprichádzajú nepozorovane s prúdom migrantov do Európy.

Lož o predpokladanom vplyve Ruska a nových médií na voľby do nemeckého parlamentu 2017 – a v dôsledku toho nevyhnutnosti cenzúry „falošných správ“ (teda tých, ktoré ONI označia za falošné).

2016/2017

Čítajte TU: 2017: Rok kontrarevolúcie? Štvrtá ríša už má svoj Stalingrad. Spoločnosť oslobodená od rozumu neprežije. Vzbura proti novej ľavici? Osudové sedemnástky v dejinách. Konzervatívci hľadia do budúcnosti s nádejou

Oficiálne médiá proti verejnosti

Médiá sa nás všetkých pokúsili lžami, znevažovaním a ohováraním poškodiť, ale tentoraz nás prvýkrát nedostali na kolená.

Médiá boli z 99 % proti Brexitu a proti Trumpovi, voliči sa však nenechali ovplyvniť a hlasovali podľa svojho presvedčenia.

Médiá zrazu zistili, že nie oni určujú, kto bude prezidentom, ako už veľakrát predtým, a s hrôzou museli vziať na vedomie, že tentoraz skutočne rozhodnú voliči.

Redakcie The New York Times, The Washington Post, CNN, ABC, CBS, NBC, ďalej BBC, ARD, ZDF, ORF, SRF, Spiegel, Tagesanzeiger a mnohé ďalšie klamali zo všetkých síl. Verejnosť sa však prebudila, prestala veriť médiám hlavného prúdu a masovo ich ďalej odmieta „konzumovať“. Ľudia si dnes čoraz častejšie získavajú informácie z internetu, sociálnych sietí a početných stále populárnejších alternatívnych médií.

Elita a jej orgány propagandy preto úplne prepadli panike, lebo tým strácajú kontrolu nad formovaním verejnej mienky. Rok 2016 bol v tomto smere rokom úplného obratu, a to nielen v politike (Brexitom a zvolením Donalda Trumpa), ale aj čo sa týka mediálnej scény. Oficiálne médiá vymierajú rovnako ako dinosaury, pretože sa nedokážu prispôsobiť novým podmienkam, a tak len ďalej arogantne a samoľúbo poučujú verejnosť svojimi mystifikáciami.

Ministerstvo pravdy

Rok 2017 bude zrejme posledným zúfalým bojom. Politici a ich médiá sa radia do šíkov, aby získali späť svoj monopol. Preto na nás útočia a pritom vreštia a kopú ako topiaca sa diluviálna obluda.

Minulý rok v novembri sa Obama a Merkelová zhodli na tom, že na vine je slobodný internet. Dohodli sa teda, že novým médiám vyhlásia vojnu a ako každý tyran v núdzi zavedú cenzorské úrady. Obama to urobil pred niekoľkými dňami. Zatiaľ čo sa Američania zaoberali prípravami na Vianoce, potichu a tajne podpísal „2017 National Defense Authorization Act (NDAA)“, v ktorom je vložený „Countering Disinformation and Propaganda Act“, čiže zákon o takzvanom boji proti dezinformáciám a propagande.

Aj keď sa navonok tvári ako schválenie vojenského rozpočtu vo výške 611 miliárd amerických dolárov na rok 2017, hlboko v texte je ukrytá krátka formulácia o zriadení amerického „ministerstva pravdy“, ktoré má vykoreniť „falošné správy“. Tými vraj majú byť nezávislé „zahraničné dezinformácie a manipulácie“, ktoré podľa Obamovho tvrdenia ohrozujú „bezpečnosť a stabilitu“ nielen Ameriky, ale aj celého sveta. Ajhľa, aké mocné je slovo! Ale ako je možné, že nie je také mocné aj to „ICH“?

V USA tak dnes majú zákon o cenzúre „falošných správ“. O tom, čo je pravda, bude teraz rozhodovať režimový cenzor vo Washingtone. Presne to isté má v úmysle aj Merkelová pre Nemecko. Plánuje založiť „centrum obrany proti falošným správam“, teda vytvoriť v úrade kancelára orgán cenzúry, ktorý bude bojovať proti takzvaným dezinformačným kampaniam. „Vzhľadom na blížiace sa voľby do Spolkového snemu treba konať veľmi rýchlo,“ píšu lojálni úradníci nemeckého ministra vnútra v aktuálnom zápise. V ňom sa ďalej uvádza priam fantastická formulácia – tak dobre známa z každej diktatúry: „Pretože ťažisko spočíva v práci s verejnosťou, novo vytváraný orgán by mal byť pod vedením úradu spolkovej kancelárky.“

Vedeli ste, že spolkový tlačový úrad kancelárky, čiže jej oddelenie propagandy, zamestnáva už teraz viac ako 500 zamestnancov, ktorých šéfom je Merkelovej hovorca Steffen Seibert? Je to obrovská armáda ľudí, ktorí systematicky ospevujú Merkelovú. Teraz chcú toto „oddelenie“ rozšíriť na ministerstvo propagandy podľa vzoru veľkého Goebbelsa, ktoré bude na jednej strane šíriť lži a na druhej strane cenzurovať to, čo označí za nepravdu – aby sa nemecký národ náhodou nezačal pohrávať s myšlienkou odpadlíctva a vo voľbách za 10 mesiacov nedal hlas „tým nesprávnym“.

Pravda o 17. novembri

Čítajte TU: Bruselský ľud prehovoril: Za všetkým hľadaj Putina! Najhoršia zbraň je slovo. Treba všetkých umlčať – potom bude euroraj na zemi. Znárodniť, zdaniť a tých správnych chlapcov naopak dotovať. Kúpeľ v ľadovom pote

Protiútok

To, čo im aktuálne vôbec nehrá do karát, sú správy o teroristickom útoku akéhosi tuniského utečenca na vianočných trhoch v Berlíne. Pretože správa o tom, že jeden z Merkelových chránencov zákerne zavraždil nevinných, je to najhoršie, čo sa jej oddeleniu pre styk s verejnosťou mohlo stať. Takmer každý Nemec už dnes vie, že 12 mŕtvych a takmer 50 zranených osôb (aj keď všetko nasvedčuje tomu, že išlo o zinscenovaný útok pod falošnou vlajkou, pozn. red.) sú priamym dôsledkom Merkelovej politiky masového importu teroristov, v duchu hesiel „veď ich sem pusťme všetkých“ a „dokážeme to“.

Namiesto toho, aby sa Merkelovej režim postavil viac než oprávnenej kritike, robí všetko pre to, aby svojich pribúdajúcich kritikov násilne umlčal. Prevádzkovatelia sociálnych sietí majú byť do budúcna potrestaní pokutou vo výške 500 000 eur, ak to, čo ONI označia za „falošné správy“, nevymažú do 24 hodín. Aspoň tak nám to oznámil šéf frakcie SPD Thomas Oppermann: „Ak Facebook po príslušnej kontrole predmetnú správu nevymaže bezodkladne v priebehu 24 hodín, musí počítať s mastnými pokutami až 500 000 eur.“

Spolkový minister spravodlivosti Heiko Maas vyhlásil, že pre Facebook to bude silný podnet na rýchle konanie. Sloboda slova a názoru má skrátka v totalite svoje hranice: „Urážky, poburovanie alebo ohováranie nemajú na Facebooku miesto.“

Človeku však okamžite napadne „lživá otázka“: Bude to azda znamenať, že ak nemecké médiá ohovárajú prezidenta Putina a mystifikáciami štvú ľudí proti Rusom, budú volané na zodpovednosť? Odpoveď si môžete domyslieť.

Merkelová koncom novembra pred Spolkovým snemom vcelku otvorene vyhlásila, že alternatívne médiá vraj podkopávajú kontrolu vlády nad verejnou mienkou. Tvrdila, že predstavujú „nebezpečenstvo pre národnú bezpečnosť“, ako to už naznačil jej veľký vzor Obama.

Bude to tvrdý zápas

Trik, ktorý používajú, totiž pochádza zo známej príručky CIA: obviň kritikov, že šíria falošné informácie, nenávistné komentáre, štvanie proti národu, extrémizmus a populizmus a že proti tomu treba tvrdo zakročiť.

Demokracia a sloboda slova sú prípustné a chránené len v prípade, že to vyhovuje plánom režimu. Ak nie, ide o pravicový radikálny populizmus, ktorý treba štátnou mocou potlačiť.

Čím sú sociálne siete, keď nie otvorenou, štátom doposiaľ nekontrolovanou platformou pre slobodné vyjadrenie a výmenu názorov? Cenzúra internetu nie je nič iné ako prejav diktatúry, pred ktorou varoval už George Orwell. Merkelová a jej súdruhovia v ostatných krajinách chcú mať totalitnú kontrolu nad médiami a ovplyvňovaním verejnej mienky. Dúfajú, že sa im podarí zachrániť umierajúci globalistický projekt Nového svetového poriadku (NWO) a diktátorský zväz európskych socialistických republík zvaný EÚ. Urobia čokoľvek, aby zradcovia národa (nielen) v Nemecku zostali aj naďalej pri moci.

V roku 2017 sa teda musíme pripraviť na mimoriadne tvrdý boj medzi pravdou a lžou. Čo zvíťazí, záleží na každom z nás.

Zdroj.

Podporte PP


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top