Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Okultné praktiky a elixír mladosti: Šéf spoločnosti PayPal a mladá krv. Ide len o krvné transfúzie? Okultista Crowley a súčasné elity. Faustovská dráma v iných kulisách

Okultné praktiky a elixír mladosti: Šéf spoločnosti PayPal a mladá krv. Ide len o krvné transfúzie? Okultista Crowley a súčasné elity. Faustovská dráma v iných kulisách

2. 9. 2016

vytlačiť článok

Pavel Kopecký sa zamýšľa nad snahou oddialiť starnutie a smrť pomocou súčasnej vedy aj mágie, ktorou sú mocní tohto sveta posadnutí rovnako ako ich starovekí a renesanční predchodcovia

Už od úsvitu ľudských dejín sa stretávame so snahou vyhnúť sa smrti alebo aspoň predĺžiť ľudský život. Mocní, ktorí si plnými dúškami užívali sladký život plný luxusu a hedonistických radovánok sa o to v priebehu storočí pokúšali rôznymi spôsobmi. Čarodejníci a alchymisti staroveku ponúkali rôzne elixíry mladosti, aby panovníkom priniesli aspoň ilúziu nesmrteľnosti. Dôležitými ingredienciami v týchto okultných praktikách boli vždy krv a žertva. Už Herodes sa podľa historických prameňov údajne kúpal v krvi malých detí, aby dosiahol večnú mladosť. To, v akých bolestiach a ako strašne potom umieral, je všetkým dostatočne známe.

Pavel Kopecký

Okultné praktiky a elixír mladosti

V renesancii sa pohanské okultné praktiky vrátane tých čarodejníckych rozmohli vďaka importu z Orientu po celej Európe. Z alchýmie spojenej s hľadaním elixíru mladosti sa stala na mnohých dvoroch – vrátane napríklad toho pražského za vlády Rudolfa II. – takmer posadnutosť. Dnes, keď rovnako ako v staroveku podľahli celé národy modlárstvu a zbožšteniu samých seba, sa snaha predĺžiť si život stala alfou a omegou uvažovania – hlavne tých, ktorí na to majú.

Súčasná vysoká úroveň vedy, ktorá umožňuje robiť v tomto odvetví veci predtým nevídané, im spolu s ľahkou dostupnosťou detských obetí (migračná vlna, na ktorej sa tieto skupiny významnou mierou podieľajú, so sebou priniesla aj tisíce bezprizorných detí, ktoré sa často stávajú obeťami obchodníkov s „ľudským mäsom“) poskytuje v tomto smere netušené možnosti.

Účastník tohtoročného stretnutia skupiny Bilderberg v Drážďanoch a zakladateľ spoločnosti PayPal Američan Peter Thiel nedávno v jednom rozhovore uviedol, že transfúzie krvi od mladých ľudí môžu zmeniť jeho proces starnutia a umožniť mu výrazne predĺžiť dĺžku jeho života. V rozhovore s reportérom Jeffom Bercovicim sa rozhovoril o tom, že prax známa ako parabióza (prepojenie krvného obehu dvoch jedincov rovnakého druhu tak, aby sa ich krv navzájom miešala) je moderná veda, ktorá sa najviac priblížila k vytvoreniu všelieku proti starnutiu.

Ovce

Čítajte TU: Tento rok v nemeckých Drážďanoch: Zlet globálnych čarodejníc a sabat zlých duchov sveta. Veľká Mutti bude pri tom. Bundeswehr opäť ako nástroj mieru? Ďakujeme, nechceme

Bilderberg a mladá krv

Tento významný biznismen zároveň poskytol finančné prostriedky pre spúšťacie programy, ktoré experimentujú so spôsobmi, ako zabrániť nevyhnutnému ochabovaniu tela – a tak oddialiť smrť. „Skúmam rôzne veci o parabióze,“ priznal Thiel v rozhovore. Pokusy s parabiózou začínali v 50. rokoch pokusmi na potkanoch. Hlodavce vedci rozrezali a ich obehový systém reštrukturalizovali tak, aby s ním mohli manipulovať. V poslednom čase pokročili niektoré spoločnosti v pokusoch s parabiózou aj na ľuďoch.

Kalifornská spoločnosť s názvom Ambrosia robí pokusy na ľuďoch, keď zdraví ľudia vo veku 35 rokov a viac dostávajú transfúzie krvnej plazmy od ľudí mladších ako 25 rokov. Účastníci platia za účasť v tomto programe 8 000 dolárov a ich zdravotný stav vedci podrobne monitorujú dva roky, počas ktorých im dávajú transfúzie. Pokusné osoby musia žiť v areáli alebo mať prostriedky na cestu do Monterey v Kalifornii.

Jesse Karmazin, zakladateľ spoločnosti Ambrosia, povedal redaktorovi Bercovicimu, že účastníci zažívajú zmenu v systéme starnutia, a to vo všetkých hlavných ústrojoch. „Zdá sa, že účinky sú takmer trvalé,“ povedal Karmazin. „Je to skoro rovnaké, ako keby došlo k vynulovaniu génovej expresie.“ Jason Camm, vedúci lekár v spoločnosti Thiel Capital, oslovil Karmazina s tým, že spoločnosť má záujem o jeho štúdie. Camm je uvedený na stránke LinkedIn ako „osobný zdravotný riaditeľ Petera Thiela a mnohých ďalších prominentných osobností a investorov zo Silicon Valley“.

Ide len o krvné transfúzie?

Thiel povedal v rozhovore Bercovicimu, že naša kultúra je „príliš predpojatá proti všetkým týmto veciam“, ktoré údajne predlžujú život. Keď sa reportér Thiela spýtal, či sa díva na parabiózu ako na obchodnú príležitosť alebo ako na osobné lekárske rozhodnutie, Thiel odpovedal, že mu ide o druhú možnosť. Tieto praktiky, povedal, nie sú nutne patentovateľné, čo ohrozuje ich potenciálnu hodnotu pri dosahovaní zisku. Dodal však, že FDA (Úrad pre kontrolu potravín a liečiv) sa nemusí do procesu zapájať alebo študovať tieto praktiky, pretože „sú to len krvné transfúzie“.

Ani zďaleka však nejde len o krvné transfúzie, ktorými sa tieto skupiny snažia zastaviť proces starnutia. Často sú schopní podstúpiť aj veci za hranicami rozumu, aby odvrátili neodvrátiteľné. V naivnej túžbe po nesmrteľnosti robia okultné rituály, ktorých súčasťou sú vraj aj ľudské obete, pedofília či zvrátený sex. Tie sú temnou spomienkou na staroveké mystériá, na ktoré mnohí súčasní „globálni mágovia“ vedome nadväzujú. Podľa publicistov, ktorí sa touto témou zaoberajú, miznú každý rok tisícky detí, ktoré sa používajú práve na tieto účely.

HAARP

Čítajte TU: HAARP: Rozprávka alebo skutočnosť? Postavili Sovieti ďatľa pri Černobyle? Monštruózne dieťa vojakov a vedcov má záhadný osud. Je Marconiho a Teslov pohrobok príčinou „bláznivého“ počasia?

Okultista Crowley a súčasné elity

Jeden z vysokých slobodomurárov minulého storočia – a podľa mnohých jeden z inšpirátorov súčasných novodobých čarodejníkov – Aleister Crowley zdôrazňoval vo svojom diele význam ľudských obetí, najmä detí. „Ide o teóriu starodávnych šamanov, že akákoľvek žijúca bytosť predstavuje zásobáreň meniacu sa na kvantitu podľa veľkosti a zdravia a na kvalitu podľa mentálneho a morálneho charakteru. Pri smrti sa táto energia náhle uvoľní. Na vysoko spirituálnu prácu treba vybrať obeť, ktorá má najväčšiu a najčistejšiu energetickú silu. Sú to predovšetkým chlapci, ktorí sú nevinní a ich vysoká inteligencia je veľmi uspokojivá a vhodná na obetovanie,“ poučuje učeníkov vo svojich hrozných spisoch.

O tom, že sa Crowleyho učeníci nebývalo činia, svedčia nielen státisíce obetí vojnových konfliktov po celom svete v ostatných rokoch, ale aj nevídaný rozmach satanistických symbolov, ktoré zaplavujú verejný priestor aj svet filmu či šoubiznisu. Dokazuje to aj provokatívne odhalenie dosiaľ najväčšej sochy diabla vo verejnom priestore v americkom Detroite, ktorý sa po uzavretí automobiliek stáva pomaly, ale isto mestom duchov a eldorádom zločineckých gangov – takže monument je vlastne na správnom mieste.

Socha Bafometa bola odhalená minulý rok krátko pred polnocou v sobotu 25. júla a pri tejto príležitosti sa zišlo asi 700 prevažne mladých ľudí, aby zažili „najväčšiu verejnú satanistickú ceremóniu v histórii“. Bronzová socha je vysoká takmer 3 metre a váži približne jednu tonu. Rohatý idol sedí na tróne ozdobenom pentagramom. Okolo Bafometa sú bronzové sochy detí, ktoré naňho uprene hľadia.

Budovanie podzemných bunkrov, ktoré im umožnia prežiť v prípade katastrofy, krvná transfúzia od mladých ľudí, aby oddialili starobu, temné rituály ani klaňanie sa modlám však nepomôžu utiecť týmto ľuďom pred vlastným svedomím, ktoré ich po smrti samo usvedčí.

Svet prežíva stále rovnakú faustovskú drámu, len momentálne v trochu iných kulisách.

Ale spoza bonhomných kulís už v podstate otvorene vykukuje hrozivá realita.

Podporte PP


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top