Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Islam ako mocenská ideológia: nebezpečný zo samotnej podstaty. Tušíme vôbec, čomu je Európa vystavená? Štyri fázy islamizácie. Vítači pôjdu ako prví

Islam ako mocenská ideológia: nebezpečný zo samotnej podstaty. Tušíme vôbec, čomu je Európa vystavená? Štyri fázy islamizácie. Vítači pôjdu ako prví

20. 8. 2016

vytlačiť článok

Ivan Poledník približuje skutočnú povahu islamu a dôrazne varuje pred jeho šírením po Európe

Samovražda nášho kontinentu, pochopiteľne, nie je len dielom migrantov. Tí predstavujú iba nástup do jej záverečnej fázy. Ako uviedol nedávno vo svojom rozhovore vynikajúci filozof Jan Fuchs:

„Tisícročnú západnú civilizáciu už teoreticky úspešne dobýjajú postmoderní dediči takých mysliteľov, akými boli Occam, Machiavelli, Hume, Rousseau, Kant, Comte, Hegel, Nietzsche, Marx, Freud, Wittgenstein, Heidegger, Sartre...

Ivan Poledník

Prakticky ju potom úspešne rozkladajú (často za nepochopiteľnej kolaborácie samotných kresťanov) ideológovia kultúrneho marxizmu svojím radikálnym feminizmom, multikulturalizmom či diktátom politickej korektnosti a pseudoľudských práv. Moslimovia tak zrejme budú mať ľahkú úlohu: tie trosky pekne rozmetať.“

Organizovaná invázia

Pripomeňme, že plány na rozbitie Európy ako historicky utvoreného priestoru zloženého z národných štátov pochádzajú už z dvadsiatych rokov 20. storočia. Ideovým „otcom“ Európskej únie bol rakúsky gróf Richard Nicolaus Coudenhove-Kalergi (1894 – 1972). O jeho pláne na vytvorenie „hybridnej rasy budúcnosti“ za účelom „zjednotenia“ európskych národov pod jedinou vládou sme už písali.

Plány mu do istej miery nabúral jeden nemecký kancelár, ktorý mal len trošku inú rasistickú koncepciu – ale inak veľmi podobný politický cieľ. Keď s ním nakoniec neuspel a boli pochované hekatomby ľudí zo všetkých kontinentov, ktorí tento „experiment“ neprežili, západní spoluvíťazi vojny sa k nemu vrátili v inej podobe a pomocou inej metódy. Potom, keď sa skončila aj vojna zvaná studená, nabralo ich úsilie novú dynamiku, ktorá vrcholí v chaose dnešných dní. Ale na zničení Európy v podobe, v akej ju poznali desiatky generácií našich predkov, už veľkí sociálni inžinieri nepracovali sami. A tento stav ďalej dramaticky akceleruje. A pomocníkov pribúda.

Plány islamistov

Len málo sa napríklad hovorí o tom, že už pred rokom vypracovala Al-Káida v spolupráci so svojimi partnerskými organizáciami plán na presadenie práva šaría v západných krajinách. Podľa tohto plánu vstupujeme do „fázy šesť“ (2016 – 2020), kedy má dôjsť k „totálnej konfrontácii“.

Po OSN druhá najväčšia medzivládna organizácia na svete – Organizácia islamskej spolupráce, ktorá združuje 57 krajín – vypracovala pred desiatimi rokmi akčný plán na presadenie kriminalizácie protiislamských postojov a islamofóbie v krajinách celého sveta. Tento akčný plán vyvrcholil začiatkom decembra 2015. Súčasne už od roku 1999 tlačila na OSN, aby prijala rezolúciu na túto tému (podarilo sa to v roku 2011). Úspešné splnenie tohto akčného plánu bohužiaľ pocítia nielen niektorí jedinci.

ISIS

Čítajte TU: Európa, spamätaj sa! Falošná politická korektnosť podporuje islam. Zvrátenosti a vraždy nevinných na dennom programe. Má ich na svedomí Alah, alebo fanatici konajúci v jeho mene?

Trestuhodná naivita

Populačná divízia OSN (UNPD) uviedla už v roku 2000, že „Európa bude do roku 2025 potrebovať 159 miliónov imigrantov“. Projekt EÚ s názvom Euro-Mediterranean Partnership počíta s imigráciou 56 miliónov moslimov zo Stredozemia.

Mnohí európski politici a teoretici sociálneho inžinierstva v súlade s týmto úplne šialeným projektom argumentujú, že treba kompenzovať demografický úbytok obyvateľov kontinentu a s tým súvisiaci úbytok pracovných síl. Je to, samozrejme, nezmysel. Podobné „futurologické projekcie“ nemôžu ani omylom postihnúť realitu, ktorá sa vždy vyvíja inak, než plánovači predpokladajú.

Ale aj keby sme na túto „sci-fi tézu“ pracovne pristúpili, je zrejmé, že „riešenie“ v podobe „importu“ moslimských migrantov nie je práve najmúdrejšie. Z hospodárskeho hľadiska ani žiadnu masovú imigráciu v Európe nepotrebujeme. Nehovoriac o tom, že podľa doterajších dlhoročných skúseností predovšetkým z Nemecka a Francúzska sú to práve moslimskí imigranti, kto sa zapojí do „tvorby bohatstva“ hostiteľských krajín maximálne tak zo siedmich až deviatich percent. Ostatných živí domáca populácia zo svojich daní a ticho očakáva, kým sa moslimovia natoľko aklimatizujú, že začnú požadovať svoje „politické práva“ – a ak ich nedostanú, začnú padať hlavy.

Áno, väčšinu teroristov z ostatných dní naozaj tvorili moslimovia z druhej či tretej generácie imigrantov. Tí aktuálni „utečenci“ ich potom nielen doplňovali, ale predovšetkým organizovali a zásobovali zbraňami a logistikou. Že sa „integrovaných“ moslimov nemáme obávať, je preto rovnako hlúpy a naivný argument, ako že na Slovensko imigranti nechcú prísť, takže sa vlastne nemáme čoho báť. „Preliatie“ bude dielom okamihu. To sa týka všetkých utečencov. Tí islamskí však medzi nimi majú predsa len špeciálne postavenie.

Islam je nebezpečný zo samotnej podstaty

Trestuhodne naivné je totiž aj tvrdenie, že islam nie je svojou povahou zhubný pre našu civilizáciu a kultúru a môže s nami „mierumilovne“ koexistovať. Islam už zo samotnej podstaty nemá asimilačnú povahu. Jeho vyznávači sa musia usilovať o rozšírenie svojho učenia do celého sveta – dobytím území všetkými dostupnými prostriedkami. Tento „zákon“, ktorý jednoznačne vyplýva z Koránu aj z ústnej tradície, sa napokon uplatňuje v praxi v celých moslimských dejinách.

O povahe islamu svedčí nasledujúce video z moslimskej konferencie v Nórsku. Podobnosť s kresťanským konzervativizmom v niektorých mravných otázkach je len zdanlivá, pretože má úplne odlišný prístup a východiská. Je veľkou iróniou, že mnohí liberáli, ktorí šírenie islamu do Európy podporujú, by v prípade jeho nástupu k moci, ako sa ľudovo hovorí, „išli ako prví“...

Islam nerozlišuje medzi náboženstvom a politikou. Náboženský systém je súčasne politicko-právny a mocenský systém, je to politická ideológia. Náboženstvo stojí v službách moci, je pôvodnou zložkou štátu. Je v rozpore s prirodzeným morálnym zákonom a riadi sa heslom „účel svätí prostriedky“. Takže v rámci šírenia islamu je napríklad úplne „mravné“ klamať a podvádzať.

Agresívna a násilná povaha islamu je v Koráne jasne, jednoznačne a nespochybniteľne zakotvená. Neumožňuje interpretáciu sporných a protirečivých pasáží. Moslimskí teroristi a bojovníci Islamského štátu nie sú o nič horší autentickí vykonávatelia vôle Alaha ako všetci „umiernení“ moslimovia a ich „umiernené“ režimy. Momentálne len preferujú iné z povolenej škály metód. Táto proporcia sa môže kedykoľvek v budúcnosti podľa ich potreby zmeniť.

Preto je prakticky nemožné zhrnúť metódy a hrozivé aspekty moslimskej invázie do Európy naštartované v uplynulom roku.

Ľudový tanec

Čítajte TU: Moslimovia na Slovensku nie sú vítaní: Vydrží vláda vo svojom ráznom postoji? Zatiaľ príde len desať imigrantov. Rozhorčený minister kultúry varuje pred islamom - ide o veľa, ide o naše životy

Štyri fázy islamizácie

Odložme teda ružové okuliare distribuované rôznymi „neziskovkami“ a finančnými a ideologickými „bankami“, ktoré stoja v neviditeľnom prítmí za nimi. Racionálne si povedzme, čo západné krajiny – a medzi nimi nás – čaká, pokiaľ bude súčasný trend pokračovať.

Sú to už viackrát opísané štyri kroky islamizácie: V nultej fáze sa iba kaviarensky debatuje nad tým, že islam je navzdory všetkým drastickým prejavom, ktorými o sebe dáva vedieť, v skutočnosti prevažne mierumilovné a pohostinné náboženstvo. Z toho vyplýva, že naša spoločnosť je aktuálne ešte len na pomedzí nultej a prvej fázy.

V prvej fáze už prebieha skrytá islamizácia. Pozícia „domácich“ moslimov je na otvorený boj zatiaľ príliš slabá. Navonok je „prvý výsadok“ moslimov tolerantný, vnútorne však liberálnu toleranciu nevyznávajú. Praktizujú taquiju – islamom povolené klamstvo, o ktorom bola reč predtým. Stavajú sa do úlohy obetí diskriminácie netolerantného domáceho etnika a pokúšajú sa získať legálnou cestou zvláštne privilégiá. V súčasnosti je v tejto fáze minimálne polovica krajín EÚ.

Druhou fázou je defenzívna islamizácia. Moslimovia sú už silní, nie však natoľko, aby si kompletne podrobili ostatných. Terorizujú nepriateľov, zabíjajú kritikov a už otvorene napádajú ostatné skupiny obyvateľstva. V tejto fáze sú už niektoré štvrte európskych veľkomiest či regióny s vysokým podielom imigrantov.

Treťou fázou je ofenzívna islamizácia. V taký čas už majú moslimovia dostatočnú prevahu, podrobujú si násilne verejný priestor a „čistia“ od „neveriacich“ všetky dôležité miesta. To je prípad mnohých regiónov Blízkeho východu. Kto nemá klapky na očiach, ten si to môže všimnúť.

Zbytočné strašenie?

Akékoľvek pokusy o bagatelizáciu problému – napríklad s poukazom na doposiaľ mizivé rozšírenie islamu a moslimov v našej krajine – preto nie sú len krátkozraké, ale popravde aj samovražedné. Moslimovia postupujú krok za krokom a okrem pevne postavenej a dobre stráženej hrádze – bez ohľadu na to, aká bude jej podoba – ich nič nezastaví.

Ak zaujmeme k tejto riadenej invázii iný postoj, zánik nášho sveta bude len otázkou času.

Podporte PP


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top