Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Nuda v Nice: Okázalé popravy občanov európskych krajín pokračujú. Integrovaní moslimovia sa bavia. Zakáže Brusel kamióny? Pre veľký úspech už čoskoro aj u nás

Nuda v Nice: Okázalé popravy občanov európskych krajín pokračujú. Integrovaní moslimovia sa bavia. Zakáže Brusel kamióny? Pre veľký úspech už čoskoro aj u nás

18. 7. 2016

vytlačiť článok

Petr Hájek komentuje ďalší krvavý úspech našich úžasných „umiernených a integrovaných“ moslimských spoluobčanov a ponúka recept na to, ako sa vyhnúť tejto „zábavke“ v našej vlasti

To je ale prekvapenie! Bezúhonný moslim v Nice popravil takmer stovku ľudí oslavujúcich pád Bastily (1789). Dvadsaťpäťtonovým kamiónom prenasledoval a vraždil dav, ktorý sledoval ohňostroj. Hneď nato chcel ešte pozabíjať ďalších ľudí pištoľou – či ju mal legálne alebo nelegálne, sa ešte len uvidí. Ľudia sa vraj najprv domnievali, že vodič stratil nad kamiónom kontrolu, než im došlo, že koná s úmyslom. „Mal som dokonca čas pozrieť sa mu do tváre. Mal briadku a zdalo sa, že sa baví,“ citovala BBC jedného svedka.

Petr Hájek

Pretože starostliví súdruhovia z Bruselu chcú zabrániť teroristom vo Francúzsku a spol. v podobných zábavných eskapádach, prerokúvajú zákon, ktorý má legálne vlastníctvo zbraní v podstate zakázať všetkým (pôvodným) občanom európskych štátov (aby sa nemohli proti nim a štátu, ktorý to vraždenie dovolí, sami brániť). Teraz k tomu asi budú musieť prihodiť aj kamióny. Ukazujú sa totiž ako oveľa efektívnejšia zbraň. Potom prídu na rad napríklad jadrové elektrárne alebo vodárne.

Bitka o Bastilu na konci osemnásteho storočia trvala päť hodín. Pri streľbe z muškiet vtedy zomrelo 83 Parížanov – a následky toho teroristického masakra zmenili svet. 84 mŕtvych (a veľa zranených) v Nice bolo otázkou niekoľkých minút – a ak nám naďalej budú vládnuť súčasné „elity“, spojenci tých bruselských naprieč kontinentom, nestane sa nič. Aj keď fakt, že k poprave došlo pri spomienkach na revolúciu, ktorá stojí na začiatku všetkého toho „dobra“, by predsa len mohol byť svojím spôsobom inšpirujúci.

Poľovačka

Čítajte TU: Akčné chúťky slovenskej vlády: rytierska výprava do Pobaltia a poľovačka v Bratislave! Koho loví spolok anonymných poľovníkov? A koho záujmy obhajuje vláda predsedajúca Rade EÚ?

Štátnici sú zhrození, kondolujú a uisťujú

Rozbehol sa obvyklý kolotoč, na ktorý si už zvykáme: televízie vysielajú dramatické „špeciály“, štátnici posielajú sústrastné telegramy, v ktorých uisťujú francúzskych kolegov, že s ich „podporou“ môžu počítať, meditujú o nutnosti bojovať s terorizmom, prípadne vyhlasujú predĺženie výnimočného stavu. Ten už bol síce niekoľkokrát predtým predĺžený, ale ďalším popravám z rúk „trestajúceho moslima“, samozrejme, nezabránil.

Je to ako na bežiacom páse: tu v Dallase, tu v Paríži, tu v Bruseli, tu v Ankare, stále to isté do aleluja. S tým rozdielom, že keď sa to stane v Afrike, v Iraku alebo v Sýrii, kde sú musulmanské masakre počtom obetí obzvlášť „výživné“, mediálne si už z toho nikto nerobí príliš ťažkú hlavu. Nejako to už patrí k folklóru týchto krajín rozvrátených vývozom demokracie zo Spojených štátov za aktívnej asistencie Európskej únie, týchto „svetlonosov“ našej doby. Pripomeňme, že ide o preklad slova „Lucifer“.

A naši chrabrí euroamerickí štátnici a politici tomuto „šíreniu svetla“, ktoré už stálo len v ostatných desaťročiach státisíce, ba dokonca milióny životov, nadšene aplaudujú. Teraz sa však nad ďalšími desiatkami mŕtvych, ktorí k nim pribudli v Nice, budú tváriť rozhorčene – aby zakryli, že aj to sú ich obete. Mohamed Lahouaiej Bouhlel, kat z kamiónu, je len jedným z dlhého radu moslimských bojovníkov vo vojne, ktorú naši „humanistickí politici“ vedú proti ich ropou nasiaknutým krajinám – ale súčasne aj proti vlastným občanom.

Čoskoro sa mnohí z nich stretnú na mieste činu, aby decentne zaplakali na kare za zavraždených – a potom sa rozídu domov, pretože majú veľa starostí s blížiacimi sa voľbami, nehovoriac o tom, že začali prázdniny. Na to, aby podobným hrôzam vo svojich krajinách skutočne zabránili, nemajú silu ani prostriedky. V prvom rade však nemajú odvahu postaviť sa „inštrukciám“ architektov Nového svetového poriadku, ktorý sa práve tak dojemne prejavuje vďačnosťou zabijakov, ktorým otvorili dokorán brány Európy. Veľkolepý experiment namixovania nového európskeho ľudu prináša svoje ďalšie plané plody. A pretože platí, že „strom poznať po ovocí“, vieme, kto zasial túto búrku.

EÚ/kríž

Čítajte TU: Slovenská originalita v servilnosti: modlitby za členské krajiny EÚ. Cirkev prenasleduje duch minulosti. Včera proboľševický Pacem in terris, dnes prosystémový Pacem in Brusel

Skvelá „integrácia“

Títo naši politici-humanisti naprieč Európskou úniou, spolu s guerillami „slniečkárskych“ parazitov z takzvaných neziskoviek, nás predsa uisťujú, že keď nechceme dobro smrtiaceho rasového kokteilu z barového pultu ich kaviarne pochopiť, sme „xenofóbovia, pravicoví extrémisti, fašisti“ a ktovie čo ešte. Ide predsa len a len o to, aby sme „dobre zvládli integráciu“ našich nových kamarátov-spoluobčanov, ktorí plnia mešity vyrastajúce ako huby po daždi vo „vyspelej Európe“.

Predsa musíme rozlišovať úžasný neškodný islam a škaredý „okrajový“ radikálny islamizmus. Napríklad taký český súdruh kňaz Tomáš Halík už na tejto „islamskej lži“ zarobil milióny a ďalšie ceny a „čestné doktoráty“ mu Luciferovi poskokovia z „kaviarní“ celého západného sveta priamo vnucujú. Máme totiž vedieť, že toto je cesta k sláve a vzor hodný nasledovania. Či si myslia to isté aj pozostalí po obetiach masakra v Nice, sa ich mediálne obdivovaný „filozof na tróne“ asi opýtať nepôjde.

Zistil by totiž, že Mohamed Lahouaiej Bouhlel predstavoval priamo prototyp „skvele integrovaného moslima“: sčasti Tunisana (aj tam sa relatívne nedávno podaril veľmi pekný atentát na západných turistov), celkom nepochybne Francúza, starostlivého otca troch detí by (ešte donedávna) mohli dať do učebníc multikultúrnej integrácie „umiernených“ moslimov do väčšinovej (kresťansko-spiatočníckej a ateisticko-pokrokovej) „slobodnej a demokratickej“ spoločnosti.

Mohamedovo privítanie spoluobčanov

Tak nám názorne predviedol, že to, čo si žiada prorok, je podstatne dôležitejšie ako to, čo si žiada prezident Hollande, kancelárka Merkelová či nemecký vyučený knihovník, predseda europarlamentu Schulz – a podobné mravné, intelektuálne a humanistické vzory našej doby.

Napokon podobne ako vrahovia z Paríža či z Bruselu – väčšinou už „integrovaní“ imigranti, moslimovia, francúzski občania (mnohí v druhej generácii), s pomocou tých, ktorí sa ešte len integrovať prichádzajú z bojísk Islamského štátu. A je úplne jedno, či sa sem valia cez Turecko alebo cez Taliansko. Aj keď „mutti“ Merkelová tých nových adeptov „integrácie“ už tak hlasno nepozýva a nenecháva vítať na staniciach v špalieroch pionierov (ako bola zvyknutá z čias svojej mladosti v NDR), pretože sa jej voličská základňa pomaly, ale isto zmenšuje, z hľadiska projektu „vitajte, imigranti“ to je jedno:

Deje sa to ďalej, potichu a bez účasti televíznych kamier. Počet „prisťahovalcov“ do Európy je v súčasnej chvíli vyšší, než bol v tomto čase v „rekordnom“ minulom roku. Mohamed Bouhlel pre nich pri príležitosti ohňostrojov na oslavu pádu Bastily (francúzsky hrad alebo pevnosť) zorganizoval vlastný „ohňostroj smrti“. Aby prichádzajúci migranti vedeli, že pevnosť Európa už padla a vojna proti neveriacim psom je v plnom prúde. Ako všade, kde počet moslimských inváznych jednotiek presiahne pár percent.

Juncker a Merkelová na tanku

Čítajte TU: Čistá a plánovaná zrada: Spoločná armáda EÚ. Dovŕšenie straty našej štátnej suverenity upečené na Bilderbergu. Viac moslimov do Európy? Odzbrojenie štátov aj jednotlivcov je nevyhnutné. História naliehavo varuje

Zachráň sa, kto môžeš!

Imigrácia bola hlavnou témou britského referenda o odchode z Európskej únie. Voliči sa vyjadrili jasne – s miliónovou prevahou nad miestnymi „Bruselčanmi“. Teraz všetci ustavične rozoberajú, prečo sa to stalo a čo z toho plynie. Rovnako budú niekoľko dní či týždňov rozoberať v uhorkovej sezóne masaker z Nice. Uvidíme rovnaké tváre, budeme počuť rovnaké táraniny rovnakých „odborníkov“ (na terorizmus, na bezpečnosť, na integráciu), rovnaké uistenia našich politikov, že len „jednotná a silná Európa“ si dokáže s týmto „negatívnym javom“ poradiť.

Je to, samozrejme, práve naopak. Táto nemecko-francúzsko-bruselská „únia“ do našich životov Mohameda a jeho odhodlaných druhov vtiahla. Nielenže si s nimi nevie rady, ale predovšetkým nechce. U nás ich zatiaľ veľa nemáme, pretože ich „kolónie“ sa tu historicky nemali možnosť zahniezdiť. A oni tiahnu primárne „za svojimi“, ktorí už predpolie a predmostie vybudovali. Čoskoro však vyrazia za ďalším priestorom. Aj k nám.

Môžeme sa tomu ubrániť? Isteže. Ak opäť získame krajinu do vlastných rúk – tak ako Briti. Ak budeme mať vlastné opevnené hranice, znovu vybudovanú armádu, ktorá nebude slúžiť ako „expedičný zbor“ pre americké záujmy – všade, kde Američan dobýva svet. Aktuálne na ruských hraniciach, namiesto na našich. Ak u nás nájdeme a podporíme osobnosti, ako sú Boris Johnson a Nigel Farage, ktoré dokázali vytrhnúť svoju vlasť zo spárov bruselských diktátorov „pokroku“.

Určite medzi nami sú. Niektorí sa už prejavili. Ostatní sa politicky rodia či narodia. Loď sa totiž potápa rýchlo a moslimskí piráti sa derú na palubu. Z kapitánskeho mostíka im mávajú. Čím skôr si to uvedomíme, tým skôr pochopíme zmysel zdanlivo beznádejného volania, ktoré však vedie k novej nádeji na normálny život v normálnej krajine uprostred normálnej Európy – tak, ako to pochopili Angličania:

Zachráň sa, kto môžeš!

Podporte PP


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top