Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie
legenda: Náraz lietadla do budovy WTC | autor: Ondřej Höppner

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

28. 3. 2017

vytlačiť článok

Jiří Míka prináša jednu z ďalších teórií o páde newyorských dvojičiek, udalosti, ktorej dozvuky v podobe nebezpečenstva zničenia celej našej civilizácie začíname naplno chápať až dnes

Aj na začiatku nového roka zostávajú najčastejšou témou obavy z migračnej krízy. Jej hlavným zdrojom sú štáty zničené vojnou alebo rozvrátené zahraničnou intervenciou. Na všetkých vidíme podpis Spojených štátov. Nemali by sme preto zabúdať, ako to celé začalo: údajnými teroristickými útokmi v New Yorku 11. septembra 2001.

Dvadsiate prvé storočie otvorilo „veľkolepé divadlo“, po ktorom vláda USA vyhlásila „vojnu medzinárodnému terorizmu“ (ktorý tak v skutočnosti stvorila). Každý, kto používa rozum, dnes už nepochybuje, že domnelý útok al-Káidy na budovy Svetového obchodného centra bol jedna veľká mystifikácia. Pretože však americká vláda nikdy nepripustila skutočné vyšetrenie tohto monštruózneho podvodu, ktorý zmenil svet, existuje okolo pravdivej verzie vtedajších udalostí stále mnoho nejasností, ktorým vládnuca moc a jej médiá hovoria „konšpiračné teórie“.

Robert Stein prišiel vo svojej prednáške s teóriou 11. septembra ako okultného megarituálu a dosiaľ nevídanej mediálnej manipulácie

Postupne totiž nezávislí vedci a publicisti zhromažďujú ďalšie a ďalšie fakty, ktoré svedčia o tom, že v danom krásnom septembrovom ráne bol svet konfrontovaný nielen s rozhodujúcou akciou síl Nového svetového poriadku, ktorý má nastoliť novú celosvetovú totalitu (a že sa im to darí, vidíme okolo seba dnes a denne), ale že si súčasne vyskúšali nové technológie. Práve tie umožnili, aby sa vôbec mohlo stať to, čo sa stalo – ak teda vtedy neprestali na nejaký čas platiť fyzikálne zákony. Jiří Míka sa v nasledujúcom texte zaoberá jednou z možností, o ktorej sa doteraz veľa nehovorilo:

Palacinková teória

Skôr, ako sa budeme zaoberať tým, kto „spadol“ tri výškové budovy v USA, by sme si mali najprv definovať, k čomu vlastne došlo, hovorí Dr. Judy Woodová, ktorá by podľa svojich slov otázky AKO a KTO považovala až za druhý a tretí krok.

Už nejaký ten piatok koluje (najmä po internete) určitá pochybnosť, že oficiálna tzv. palacinková teória je pravdivá. Moderní vedci, ktorých si najala vláda USA, totiž razia tézu, že keď už tie budovy akože padali, tak tej váhe poschodí budovy nad miestom, kam vrazilo lietadlo (teda nie hologram a výbušniny), už potom čím ďalej, tým viac stúpala borivá energia – keď to poviem veľmi lajdácky. Skrátka váha poschodí nad problémovým miestom mala spôsobiť akúsi reťazovú reakciu, ktorá viedla k tomu, že sa celá budova premenila na prach. Celá budova zmizla asi za 13 sekúnd. Nezostalo nič, len prach. Chýbali aj trosky, zostali len kusy spodnej časti budovy.

Trosky WTC

To, čo zostalo zo severnej veže WTC. (911research.wtc7.net)

Na takú veľkú budovu z ocele – keď to porovnáme s troskami po riadenej demolácii oveľa menšej budovy (5-poschodového opusteného paneláku v Prostějove), kde tých trosiek zostalo hádam viac...

Napodiv v tomto inferne, kde sa vyparilo vrátane ocele úplne všetko, nejakým spôsobom prežili nedotknuté pasy teroristov, ktorí boli v tom lietadle, ktoré vybuchlo.

Celkom slušne dokáže človeka prekvapiť aj to, že prežili nielen pasy (ako tvrdí polícia v nejakom novinovom článku – potom sa na pasy radšej úplne zabudlo), ale aj tisíce iných papierov, ktoré počas tých 13 sekúnd vyleteli z budov. Tá ohromná energia, ktorá premenila v priebehu sekúnd budovu na doslovný prach, nejakým spôsobom ušetrila celé stohy papiera rozprestrené tak stovky metrov okolo.

Horiace autá a nehorľavý papier

Tieto papiere (podľa fotodokumentácie z daného dňa) obklopovali desiatky až možno stovky horiacich áut. Niečo spôsobilo, že tieto autá vzplanuli a podivne sa roztavili, zatiaľ čo to nejakým spôsobom vynechalo všade navôkol prítomný papier, ktorý je známy svojou pomerne veľkou horľavosťou. Niektoré papiere boli dokonca odfotené nezhorené priamo vo vyhorených autách. Že by to tam niekto potom pohodil? Celkovo vyzerali tieto zhorené autá veľmi zvláštne.

Zničené auto

Väčšina áut bola skrútená – niektoré viditeľne do tvaru pripomínajúceho vlnu/vlnenie.

Zničené auto

Odolný papier ako vždy. Čo skrútilo tú dodávku? Ak na ňu niečo spadlo, tak prečo tam nič nie je? (www.drjudywood.com)

Pravdepodobne by sme mali predpokladať, že dôvodom horenia áut boli trosky budovy, ktoré na nich dopadli? Ale na žiadnej z fotografií nie sú žiadne trosky. Autá sú len zvláštne prehnuté bez toho, aby na sebe mali predmet, ktorý to spôsobil. Niektoré sa nachádzali aj veľmi ďaleko od spadnutých budov (stovky metrov, myslím si, že viac ako kilometer). Objavili sa námietky, že ich tam odviezli požiarnici, respektíve iní záchranári, aby neprekážali v ceste záchranných prác. To je možné.

Zničené auto

Niektoré autá sú navzájom priamo zliate do seba. Možno ich záchranári umiestnili na to predchádzajúce a potom sa nejakým spôsobom zliali svojimi motormi do seba, ako to opisuje na mieste prítomný reportér americkej televízie. S úžasom prechádza okolo kolón takto zmasakrovaných áut a opisuje divákom, aké sú skrútené a že v nich vidí papier. „Obhorený papier“ dodáva. Záznam nie je veľmi kvalitný, ale vyzerá to tak, že v aute je nejaký papier a taška.

Zničené auto

Okrem toho je pár okolitých budov podivne zmasakrovaných akýmisi „dierami“. Opäť chýba vinník – trosky, ktoré by také ohromné diery mohli v budovách spôsobiť. Okraje dier sú zvláštnym spôsobom zohýbané. Niektoré predmety naopak pôsobia nedotknuté.

Záhadné otvory a nedotknuté garáže

Ďalšou záhadou sú garáže budovy WTC, ktoré aj POTOM, keď spadla, zostali úplne nedotknuté. Pokojne by sa tam dalo zaparkovať. Ako to sedí na palacinkovú teóriu hromadiacej sa energie padajúcej hmoty?

Keď si odmyslím, že to celé spadlo voľným pádom, čo nedokážem ako laik vypočítať, či je vôbec fyzicky možné, aby „oslabená oceľ“ spôsobila niečo kĺzavejšie, ako je maslo, tak ak to naozaj spôsobila palacinka vyvolaná lietadlom, prečo to nezničilo aj tie garáže?

V troskách WTC sa údajne našli „lávové polia“ roztavenej ocele. Na fotkách vidím hmotu so svetlo žltou až bielou farbou. Bola to však naozaj roztavená oceľ?

Energetické zbrane

Dr. Judy Woodová vyslovila teóriu, že na to, aby sme vysvetlili, ako presne došlo k „zrúteniu“ budov, je nutné vysvetliť obhorené autá, podivné diery a celú kopu iných nezrovnalostí (t. j. ujasniť si, čo sa stalo, než začneme riešiť, ako sa to stalo). A s tým môže súvisieť aj to, že možno treba zavrhnúť úvahy o výbušninách. „Nanotermit“ s tým oficiálne schváleným príbehom už vyše 10 rokov tancuje akýsi dichotomický tanček.

Snažiť sa zubami-nechtami pracovať s teóriou palaciniek (ako tvrdí oficiálna vládna komisia) sa môže podobať aj prípadnej fanatickej obhajobe teórie „urobili to výbušniny“.

Ak sa hromadia dôvody, prečo by to tak byť nemuselo, musíme sa asi držať skepticizmu. Bohužiaľ nedokážem hlbšie posúdiť fyzikálnu stránku celej témy, ale začalo mi pripadať podozrivé správanie niektorých stúpencov teórie výbušnín vrátane prof. Stevena Jonesa či architekta Richarda Gaga.

Ich posmešná reakcia na myšlienku, že došlo k použitiu nejakého typu energetickej zbrane, mi nepripadala vôbec profesionálna ani ako ukážka otvoreného prístupu. Pritom, keď tvrdíte, že v skutočnosti zrejme niekto s vplyvom na americkú vládu priamo tieto útoky spôsobil pomocou výbušnín, tak otvorenú myseľ potrebujete!

Steven Jones reagoval na otázku z publika ironickými pochybnosťami, kde by niekto vzal toľko energie na laser vo vesmíre. Nikto sa pritom o žiadnom laseri z vesmíru ani nezmieňoval. Ani že muselo ísť o laser. Ale to nie je podstatné. Myšlienka takto vybaveného satelitu však nie je zase až také zvláštne sci-fi. Napokon USA v rámci svojho projektu Hviezdnych vojen pracujú na rôznych typoch lasera už desiatky rokov.

Takýto satelit by však zjavne potreboval naozaj veľké množstvo energie. A to ma vedie späť k myšlienke, prečo sa k tým „popadaným“ budovám v USA znova vraciam. Keď ako ľudia máme k dispozícii taký zdroj energie, potom je vhodné si to uvedomiť v súvislosti s našou energetikou a najmä témami, ktoré veľké množstvo energie vyžadujú, a preto ich doteraz nemôžeme prakticky realizovať.

Warpový pohon

Napríklad tzv. warpový pohon – inak známy ako Alcubierrov pohon podľa mena autora, teoretického fyzika Michaela Alcubierra. Ten je postavený na princípe „gule“ časopriestorovej trhliny – určitého typu prehnutia priestoru, keď priestor vpredu sa ohýbaním priestoru vesmíru približuje a priestor vzadu sa odďaľuje. Na tomto type pohonu pracuje americká NASA a experimentálne aj niektorí iní vedci. Avšak z toho oficiálneho pohľadu údajne chýba dostatočný zdroj energie.

„Nevyčerpateľný“ zdroj čistej neznečisťujúcej energie – tým by boli celé summity o globálnom otepľovaní a reguláciách EÚ vyriešené veľmi promptne úplne novými zdrojmi energie, ktorá, predpokladám, nie je znečisťujúca. K úvahe sa pripája tzv. ZPE (zero-point energy), ktorá má byť realizáciou Casimirovho javu. Ide o zber energie vznikajúcej z všadeprítomných kvantových fluktuácií na subatomárnej rovine. Energia pri tepelnej absolútnej nule, keď by podľa newtonovskej fyziky k žiadnemu pohybu častíc dochádzať nemalo.

Priama premena hmoty na energiu a späť (star trekové replikátory a „koše“) – zaoberáme sa recykláciou plastov a papiera, ale najefektívnejšie sa mi javí premeniť akýkoľvek materiál na energiu. Tak sa dá zaobchádzať aj s jadrovým a iným odpadom. Skutočné riešenia môžu byť priamo za rohom a umožňovať veľmi rýchle zmeny. Napokon ignorácia čo i len pokročilejších jadrových elektrární vrátane thoriového reaktora mi pripadá sama o sebe dosť zarážajúca.

Takže dôvod, prečo sa hrabať v tom, ako, kto, prečo zhodil nejaké budovy, môže mať aj svoj pozitívny rozmer.

Žiadna roztavená oceľ

Dr Judy Woodová tvrdí, že v budove žiadna roztavená oceľ nebola a že tie plamene boli iný typ ohňa, ako je nám známy. Alebo lepšie povedané – nepozná oheň, ktorý by sa správal takto. Do prípadu bol následne zatiahnutý aj pán Hutchinson, ktorý je známy pre svoj objav po ňom pomenovaného Hutchinsonovho efektu. Ten využíva používanie prístrojov podobných tým, ktoré mal v laboratóriu Nikola Tesla, kam patrí využívanie vysokého napätia. Záznamy jeho pokusov ukazujú levitujúcu oceľovú guľu a iných aj nekovových predmetov (vody). Ale aj, a to je podstatné, zvláštne typy deformácií, lámania a fúzie kovových a nekovových predmetov (zliatie ocele a dreva). Oceľové tyče vykazujú zvláštne typy skrútenia.

 Zničené auto

Kde sú trosky, ktoré spôsobili túto deštrukciu? (I87.photobucket.com)

V jednom z Hutchinsonových pokusov je horiaci kovový model lode ponorený v lavóre s vodou. Pán Hutchinson tvrdí, že niekedy dochádzalo k podobným vzplanutiam (aj po vypnutí prístroja – generátora poľa).

Zábery tejto horiacej lode veľmi pripomínajú zábery horiacich áut. Niektoré autá boli zachytené na videokameru, respektíve televízne kamery priamo pri horení natočili záber, v ktorom auto akoby spontánne vzplanie – náhle sa objavuje a mizne veľký či zrazu malý oheň, ktorý akoby tancuje okolo auta (podobne ako vo videu s loďou). Nie je ani zrejmé, čo na tých autách vlastne horelo a prečo. Zvyšky lietadla? Alebo to spôsobil horúci prach z dematerializovanej budovy, ako by sa dalo namietať?

Nie som profesionálny fyzik, ale snažím sa predstaviť si, čo presne by spôsobilo, aby sa objavilo toľko energie, že budova sa premení doslova na prach počas „pádu“ a ten prach je tak strašne horúci, že síce roztaví autá na kilometer vzdialené, ale nemá rovnaký ohrev aj pre vylietajúce štósy papiera alebo ľudí!

Pokiaľ viem, nie sú z daného dňa známe žiadne prípady popálenia osôb s výnimkou tých, ktorým sa podarilo z budov včas uniknúť. Ani žiadne zhorené skamenené telá, ktoré za sebou zanecháva láva po výbuchu sopky. Len mnoho áut jedno po druhom roztavené alebo stále horiace bez známok príčiny.

Čiže prach taký horúci, že spôsobuje vzplanutie áut, ale nechytí sa z neho papier a nespáli žiadneho človeka? Na mnohých fotografiách a záberoch vidíme ľudí obsypaných týmto prachom (t. j. čo zostalo z ocele, mramoru, skla a prakticky celého obsahu budovy – okrem spomínaného papiera, samozrejme). Jeden z prítomných svedkov zo scény 11. septembra opisuje reportérovi, ako cítil teplý poryv, ktorý s ním hodil o stenu. To nie je práve to, čo by som čakal od horúceho prachu, aj keby bol súčasťou tlakovej vlny.

V každom prípade ma tento rok veľmi pobavilo, keď som v televízii zazrel úryvok z dokumentu o terorizme, ktorý pri zmienke o incidente 11. septembra uviedol ako protireakciu úradov zákaz nožov na rezanie krabíc na palube lietadiel. Asi by som nemal byť prekvapený, keby boli takéto nože schopné vyvolať výbuch, počas ktorého by spolu s dvojčatami a WTC 7 popadali aj všetky ostatné domy a vzápätí celý štát New York skončil obrovským jadrovým výbuchom.

Vysvetlenie „nehoriaceho papiera“ je vraj úplne normálne – totiž tie trosky (ktoré neboli na žiadnej fotke) dopadli len na tie autá a minuli oblasti s papierom, čiže išlo o náhodu – boli to jednoducho lokalizované dymy. Neviem. Nie som fyzik. Ale na také selektívne ohne mám problém veriť. Do imunity proti ohňu boli začlenené aj stromy a vlajky. Stromy MAJÚ tendenciu horieť a podobne aj vlajky.

Studený laser

Je skrátka možné, že v ten deň došlo k testu použitia nejakej exotickej zbrane (podľa Dr. Judy Woodovej mohlo ísť o tzv. studený laser), a to zjavne spolu s experimentom ohromnej masovej manipulácie.

Prednáška Dr. Judy Woodovej o používaní energetických technológií pri útoku 9. 11. 2001

Prečo by si to niekto komplikoval a riskoval, že sa na to príde? Prečo vôbec tie budovy museli spadnúť? Ak sa podarilo použiť nejaký laser či inú exotickú energetickú zbraň bez toho, aby si to niekto všimol, a presvedčiť veľkú časť verejnosti, že to všetko spôsobil náraz lietadiel a chyby v architektúre, potom táto udalosť nemusí až tak nutne súvisieť len s „oprávnením“ roztočiť veľkú vojnu proti terorizmu, ale aj so samotným experimentom, ako krásne sa dá s ľuďmi manipulovať.

Zdroj.


Tagy článku

Odporúčame

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

Islamistický teror: Cielené búranie mostov medzi kresťanmi a moslimami. Vražedná ideológia má pôvod v koráne. Bojuje sa aj pretvárkou a sladkými rečami. Prehrá ten, kto zabudne na svoju minulosť

Islamistický teror: Cielené búranie mostov medzi kresťanmi a moslimami. Vražedná ideológia...

to top