Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Nácvik na spartakiádu, vzor 55: České feministky sa verejne vyzliekajú donaha. Sexuálne útoky a znásilnenia bezbranných žien ako nácvik na hromadné vystúpenie moslimov? Vedia roztopašné dámy, čo je to taharrush?
legenda: Utečenci s transparentmi | autor: Ondřej Höppner

Nácvik na spartakiádu, vzor 55: České feministky sa verejne vyzliekajú donaha. Sexuálne útoky a znásilnenia bezbranných žien ako nácvik na hromadné vystúpenie moslimov? Vedia roztopašné dámy, čo je to taharrush?

19. 1. 2016

vytlačiť článok

Pavel Kopecký komentuje „sci-fi“ komentáre významných českých feministiek k vyčíňaniu moslimských migrantov a vyvodzuje z nich, že konečne vieme nielen to, čo je „posvätný gender“, ale aj to, čo sú „spomienky na budúcnosť“

Na prvý pohľad je to záhada: Nespútané české feministky „chápavo“ obhajujú nechutných sexuálnych teroristov (zvaných politicky korektne „utečenci“), ktorí doteraz nevídaným spôsobom zaútočili na bezbranné ženy v uliciach európskych miest.

Otázka dňa znie: Čo spája a motivuje neomarxistickú aktivistku, ktorá sa vďaka svojej aktívnej účasti v revolučnej gerile stala ministerkou v Sobotkovej vláde, s bulvárnou komediantkou, ktorej životnou úlohou sa stala manželka ministra obrany, a dnes „posvätnou“ ideologičkou havlizmu a feminizmu, ktorá v päťdesiatych rokoch aktívne „zavádzala“ komunizmus v našej krajine?

Nič menšie ako „záchranná operácia“ v prospech migračného sociálno-inžinierskeho experimentu, ktorý po silvestrovských šialenostiach v desiatkach nemeckých a európskych miest znamenal „chybu v matrixe“ novej reality. Dovtedy totiž znásilnenia a ďalšie sexuálne motivované útoky na biele ženy zahrávali polícia, politici aj médiá úspešne do autu.

Až naše priekopníčky „ľudských práv a diskriminácie žien“ nám názorne predviedli, že feminizmus je len zámienka na šírenie zničujúcej ideológie nového (v tomto prípade zatiaľ len európskeho) poriadku, ktorý najprv potrebuje vykoreniť štáty aj ich domáce obyvateľstvo. Lenže tentoraz elity „nového poriadku“ prvýkrát tvrdo narazili aj v ostatných ako len „odbojných“ stredoeurópskych krajinách. A tak súdružky vyrazili do akcie.

Bezpečnosť? Výsmech!

Kolínsky Silvester totiž drsne poodhalil závoj, za ktorým sa doteraz skrývala obludná skutočnosť, ktorú si konečne uvedomuje aj „na západe“ stále viac ľudí. Totiž, že „imigrantská apokalypsa“ znamená nielen rozvrátenie sociálnych systémov a etnickej rovnováhy v európskych krajinách, ale predovšetkým aj kolaps právneho a bezpečnostného systému v celej Európe.

Súčasťou tohto starostlivo pripraveného „experimentu“ je v prvom rade totálny rozklad spoločenských pomerov a postupné preberanie moci spolupracujúcim organizovaným zločinom v celej Európe. Ako totálny výsmech pôsobí, že nemecká polícia z viac ako 700 oznámení o sexuálnom napadnutí, ktoré podali ženy len v Kolíne, „zaistila“ len jediného konkrétneho páchateľa.

Problém však spočíva v tom, že toto bezprecedentné divadlo otvoreného masového sexuálneho násilia má dozvuky nielen v krajinách, kde sa bezprostredne odohralo. Aj občania v ostatných štátoch, kam sa zatiaľ nepodarilo prevažne moslimských „prisťahovalcov“ v dostatočnom počte „rozdistribuovať“, pred sebou náhle zbadali „závan“ svojej vlastnej budúcnosti.

Do boja, súdružky!

Niet divu, že kolaborantské elity nášho „vítačského frontu“ vytiahli na elimináciu dozvukov tejto „mediálnej nehody“ ženskú kartu. Feministické ikony sa vášnivo pustili do boja. Zrazu ich prestalo trápiť brutálne násilie a ponižovanie žien, namiesto toho vyrazili proti „zneužívaniu silvestrovských udalostí xenofóbmi“ – a postavili sa tak „v revolučnej jednote“ na stranu násilníkov. Tragikomédia, ktorá tak vznikla, pekne dokresľuje celú túto odpornú situáciu. A jej aktérky sú zosobnením aj kľúčom k pochopeniu:

Jedna z neomarxistických opôr Sobotkovej vlády Michaela Marksová rozvinula hlavnú „obrannú tézu“ náhle neobyčajne chápavých a tolerantných feministiek: „Predstavte si, že ste česká žena oslavujúca Silvester na Václaváku. V hustom dave vás neznámy český muž obchytkáva, do ucha vám šepká oplzlosti a tým, ako sa na vás tlačí, vám chvíľu fyzicky bráni od neho utiecť. Úprimne: taký zážitok nie je nič neobvyklé,“ usmiala sa pani ministerka, ktorá má príznačne na starosti sociálne veci. A dodala – na členku vlády príkladne „porazeneckú“ – teóriu „špecifického neodporovania zlému“:

„Prevažná väčšina z nás žien viac-menej závažnú formu takéhoto správania zažila a nie raz. A predstavte si, že to idete nahlásiť na políciu. Nikto vás fyzicky nezranil, nanajvýš vám útočník ukradol mobil. Ako si myslíte, že sa polícia zachová? Pošle vás domov a pravdepodobne niekto poznamená, že môžete byť radi, že si vás nejaký chlap všimol.“

Je ťažko uveriteľné, že po tomto výroku uvedomelá súdružka súčasne ihneď nerezignovala na svoj ministerský post. Nemusí. A to nám opäť odkrýva niečo podstatné o našej realite.

Migranti na spartakiáde

Neomarxistická falanga, ku ktorej Marksová patrí, totiž predstavuje avantgardu celého migračného experimentu. Ich hlavnými „ideovými obuškami“ boli doteraz „len“ radikálny feminizmus a genderizmus. Tie tvoria súčasnú základňu, na ktorú sa presunula neoboľševická „revolučná garda“. Tón nechutnej „obhajoby“ migrantského násilia preto udala skúsenejšia súdružka z päťdesiatych rokov Jiřina Šiklová, zvaná pre svoju fanatickú komunistickú agitačnú horlivosť na filozofickej fakulte študentmi „červená fena“.

Nie je od veci pripomenúť, že táto dnešná „havlistická moralistická obryňa“ bola postrachom študentov a profesorov, ktorí plne nesúhlasili s vtedajšou kapitolou „Nového svetového poriadku“ – radostného budovania komunistického raja. A ako sa ukázalo, na svoju mladosť dodnes nezabudla. Prišla s originálnym prirovnaním kolínskych udalostí so spartakiádou z roku 1955, na ktorej sa ako zväzácky káder a čerstvá kandidátka KSČ vtedy, pochopiteľne, zúčastnila. Hromadné ohmatávanie žien je – ako nám Veľká Feministka teraz vysvetlila – pre prípad, že ide o revolučný folklór, celkom prijateľné a vlastne veselé, možno len trochu „mladícky rozpustilé“: „V roku 1955 bola prvýkrát spartakiáda, boli tam dorastenky a dorastenci. Tí urobili kruh a ohmatávali tam dievčatá,“ oznámila vážená „sociologička“ Právu.

Ak niekomu napadne, že sa súdružka zbláznila, mýli sa. Ona chce len vedome zakryť, čo je to taharrush. Pri tejto obľúbenej kratochvíli zločineckých gangov (dnes už nielen v arabskom svete) sú bezbranné ženy obklopené skupinami násilníkov. Pri ich „spartakiáde“ sa súťaží predovšetkým o to, kto strčí obetiam prsty do čo najviac telesných otvorov – neskôr sú obvykle šokované ženy hromadne znásilnené.

Úžasná budúcnosť

Korunu tomuto novému poňatiu „športu“ (ktorému sa máme „tolerantne“ prispôsobiť) nasadila však až herečka Veronika Žilková, manželka ministra obrany Martina Stropnického: „Je to silný pud prírody. Aj mnoho európskych žien bude časom svoj pud určite dobrovoľne smerovať k novým samcom...“ oznámila „rozmarne“ v rozhovore pre Parlamentné listy. A vzhľadom na to, že je zrejme na pudy expertka, filozofovala ďalej:

„Toto museli Nemci čakať. Európska ženská móda je veľmi provokatívna. V táboroch sú mesiace zavretí muži v produktívnom veku nielen na prácu, ale aj na všetko ostatné. Prichádzajú z krajín, kde ženy nechodia v obtiahnutých džínsoch... Sexuálny pud – príroda môže potom prebrať vládu nad predstavou mierumilovnej integrácie.“

Musíme sa skrátka prispôsobiť novým pomerom. A pekne od detského veku. Preto vraj podľa Žilkovej-Stropnickej (súhlasne s Marksovou-Tomínovou a Šiklovou-Havlovou) treba zaviesť na školách „multikulti výchovu“, aby si dievčatá (a zrejme aj chlapci) na svoj pokrokový údel zvykali. Mladý súdruh Stropnický (ten zelený z pražského magistrátu) ju zjavne zažil, pretože povedal, že Praha bez problémov prijme dvanásťtisíc moslimských cvičencov na pouličné sexuálne praktiky. Nevlastná mamička musí mať radosť.

Súdružky feministky sa prosto pekne dopĺňajú. Ich „priznanie“ však nie je len absolútne cynické voči dievčatám a ženám, ktoré už dlhé mesiace a roky musia podstupovať odporné „moslimské školenie“ multikulti v praxi nemeckých a ďalších európskych miest. Ukazuje predovšetkým, kam chcú doviesť nás. Preto k v úvode uvedenej otázke patrí ešte jedna:

Keď tento ich „novátorský prístup“ nie je schvaľovaním trestných činov, potom by sme tento paragraf trestného zákona asi mali úplne zrušiť. Polícia má napokon plné ruky práce s obviňovaním docenta Konvičku a jemu podobných „extrémistov a xenofóbov“ šíriacich nenávisť proti moslimskej avantgarde.


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top