Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU

Články autora: Redakcia Protiprúd

Redakcia Protiprúd

Protiprúd je:

+ Priestor pre názory, ktoré netečú s hlavným prúdom mediálneho – vedomého či mimovoľného – vymývania mozgov, sŕdc (a peňaženiek) mlčiacej väčšiny.

+ Základňa (arabsky al-Káida) pre potenciálny vznik a názorové cibrenie širokého spoločenstva samostatne mysliacich a vnímajúcich občanov, ktorí majú dôvodne pocit straty zvyškov pevnej pôdy (základne) pod nohami.

+ Koridor pre zlievanie pramienkov autentických snáh známych aj neznámych osobností zo všetkých regiónov Česka aj blízkeho a vzdialenejšieho zahraničia o navrátenie občianskych slobôd, suverenity historických štátov a štandardnej politickej demokracie.

+ Platforma pre mnohých, ktorí vedia, že národ bez štátu síce môže existovať, ale štát bez národa je nezmysel. Že národy a štáty tak, ako po generácie vznikali a udržiavali sa až do dnešných čias, nepredstavujú nič náhodné či len bezcenné haraburdie, ktoré patrí na smetisko. Že dejinné odkazy minulosti sú posiate drahokamami ťažko získaných skúseností našich predkov. Že historické tradície a hodnoty a ich kontinuita s naším DNES sú hlavnou obranou pred vykorenením a jednoduchým zotročením.

+ Miesto pre stretnutie všetkých, ktorí sú presvedčení, že svet je oveľa bohatší ako jeho prvoplánovo viditeľný obraz. Že má svoju hlbokú a vysokú duchovnú podstatu a rozmery dokonale znázornené v kríži: Na večnej nehybnej vertikále pevne ukotvenej v Zemi a v opačnom smere smerujúca k nekonečnu je zavesená horizontála času našej reality prúdiacej z minulosti do budúcnosti. A že iba v skrížení týchto dvoch rovín môžeme porozumieť svetu okolo nás aj v nás.

+ Fórum názorov, skúseností a slobodných informácií umožňujúcich utvárať si vlastnú cestu v praktickom živote, ktorá je inak úplne v rukách manipulácií hlavného prúdu médií a biznisu: Čo je bezpečné a nebezpečné, čo máme alebo nemáme jesť, piť, ako si udržať zdravie a ako sa liečiť v prípade choroby bez toho, aby sme sa stali bezmocnou obeťou dobre organizovanej „bielej armády“ či naopak nezodpovedných šarlatánov.

+ Zdroj otázok a odpovedí pre možnosť slobodnej voľby na križovatkách životných ciest.

Vlna imigrácie: Súčasť plánu na zničenie európskej civilizácie. Nič nové pod slnkom. Idea zjednotenej Európy pomocou džihádu. Posledná totalita dejín. Odvážny hlas jezuitu

Vlna imigrácie: Súčasť plánu na zničenie európskej civilizácie. Nič nové pod slnkom. Idea zjednotenej Európy pomocou džihádu. Posledná totalita dejín. Odvážny hlas jezuitu

25.05.2016

Veľký inkvizítor Jaslovský určuje správnosť myšlienok. Upáľte konšpirátorov! Neoliberálni tyrani si našli svojich kacírov. Za všetkým hľadaj Putina. Nemyslíš ako my, teda nie si!

Veľký inkvizítor Jaslovský určuje správnosť myšlienok. Upáľte konšpirátorov! Neoliberálni...

Život po živote: Smrť nie je okamih, ale proces. Život duše po konci tela je realitou už aj pre vedcov. Ako sa neveriaci zmieria s dôkazom existencie pekla?

Život po živote: Smrť nie je okamih, ale proces. Život duše po konci tela je realitou...

Záhadná „supervoda“ H3O2: Čo nám vedci doteraz nepovedali o „štvrtom skupenstve“ vody? Prinášame prelomovú informáciu zásadnú pre naše zdravie

Záhadná „supervoda“ H3O2: Čo nám vedci doteraz nepovedali o „štvrtom skupenstve“ vody?...

Pápež Benedikt XVI.: V žiadnej inej kultúre na svete nevznikla taká hudba, akú dala svetu kresťanská civilizácia. Láska a smrť ako dotyk Boží. Dôkaz pravdivosti

Pápež Benedikt XVI.: V žiadnej inej kultúre na svete nevznikla taká hudba, akú dala svetu...

Galéria autorov

Galéria autorov

Ako sa orientovať v ProtiPrúde?

Ako sa orientovať v ProtiPrúde?

reklama
reklama
1 ... 5 6 7 8 9
to top