Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU

Články autora: Jan Mařenka

Jan Mařenka

Divoké protesty všeličo objasnili: Profesionálne ženy vyčíňali v uliciach. Preškrtnuté mužské pohlavie: symbol pravdy a lásky? Monštrum na odstrel. Pristanú Američania – tentoraz už naozaj – na Mesiaci?

Divoké protesty všeličo objasnili: Profesionálne ženy vyčíňali v uliciach. Preškrtnuté mužské pohlavie: symbol pravdy a lásky? Monštrum na odstrel. Pristanú Američania – tentoraz už naozaj – na Mesiaci?

24.01.2017

Dva dni do inaugurácie: Chystá sa atentát na Trumpa? Obvinia z neho Rusko? K ruským hraniciam sa valia tanky. Protesty v Nemecku. Poľsko v úlohe užitočného idiota. Protivzdušná obrana nad Moskvou je v pohotovosti

Dva dni do inaugurácie: Chystá sa atentát na Trumpa? Obvinia z neho Rusko? K ruským hraniciam...

V Nemecku sa vylodili tisíce vojakov a tanky USA: Smer ruské hranice. Začiatok konca alebo koniec začiatku? Rusko je v strehu. Posledný pokus, ako rozpútať vojnu navzdory Trumpovi? Nasledujúce dni budú dlhé

V Nemecku sa vylodili tisíce vojakov a tanky USA: Smer ruské hranice. Začiatok konca alebo...

Hlas, ktorý z Nemecka už dlho nezaznel: Kancelár má byť vodcom sveta! Dokončí Merkelová popravu Európy? Dejiny písané mŕtvolným potom. Ako zostať pri koryte aj proti vôli voličov. Odhodlajú sa Nemci na vzburu?

Hlas, ktorý z Nemecka už dlho nezaznel: Kancelár má byť vodcom sveta! Dokončí Merkelová...

Jedno z „neviditeľných“ víťazstiev: Trump vyhlásil vojnu „vraždeniu neviniatok“. Feministky v panike. 55 miliónov utajených mŕtvych na ceste do pekiel. Začína sa revolúcia aj v Demokratickej strane?

Jedno z „neviditeľných“ víťazstiev: Trump vyhlásil vojnu „vraždeniu neviniatok“. Feministky...

Muž, ktorý prerazil stenu: Znamená Trump nádej, že nevypukne vojna s Ruskom? Česká Američanka nám napísala, ako Clintonová podvádzala. Politické a mediálne elity sú ešte stále v šoku. Pozve Trump Angelu do pánskej šatne?

Muž, ktorý prerazil stenu: Znamená Trump nádej, že nevypukne vojna s Ruskom? Česká Američanka...

Voľby v USA: Ako sa (legálne) zbaviť Trumpa v prípade, že vyhrá. Tajný scenár republikánov aj demokratov. Magické číslo 270 a (z)vôľa tých, ktorí stoja nad voličmi. Ilúzia voľby v priamom prenose

Voľby v USA: Ako sa (legálne) zbaviť Trumpa v prípade, že vyhrá. Tajný scenár republikánov...

reklama
reklama
to top