Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU

Články autora: Erika Magdalena Peprná

Erika Magdalena Peprná

JUDr. Erika Hájková

Právnička, doktorka práv, najmä autorského práva, a homeopatka. Žena v domácnosti – to predovšetkým. Preto tiež bádateľka, na vlastnú päsť aj kožu nachádzajúca a skúšajúca metódy, ktoré môžu skutočne pomôcť udržať naše zdravie a zdravie našich najbližších – nie ho obetovať záujmom farmaceutických firiem. Nadšená diváčka dobrých filmov, menej nadšená sponzorka mimovládnych organizácií, dopravnej polície a prebujneného aparátu toho, čomu z nedostatku lepších výrazov „po Lisabone“ ešte hovoríme štát.

Tisícročná novinka z východu: Anatomický atlas pre pokročilých. Predpisuje gynekológ kozie bobky? Skúsenosti chovateľky králikov alebo čínska medicína na stredoeurópsky spôsob. Zachránil Mao svoj obrovský národ?

Tisícročná novinka z východu: Anatomický atlas pre pokročilých. Predpisuje gynekológ kozie bobky? Skúsenosti chovateľky králikov alebo čínska medicína na stredoeurópsky spôsob. Zachránil Mao svoj obrovský národ?

18.02.2017

Trump desí farmaceutické koncerny: Koniec začiatku „fake news“ o našom zdraví? Viceprezident Pence v zhode s Petrom Hájekom: Fajčenie nezabíja. Prezident Trump v zhode s V. K.: Globálne otepľovanie je nezmysel

Trump desí farmaceutické koncerny: Koniec začiatku „fake news“ o našom zdraví? Viceprezident...

Superzloduch útočí: Sú pôvodcom chrípky zlé vírusy? Čo skrýva biomagnetické pole. &quote;Vynálezca&quote; Pasteur sa na sklonku života obrátil. Moderné prístroje dokážu zmerať liečiteľstvo. Banalitou k zdraviu?

Superzloduch útočí: Sú pôvodcom chrípky zlé vírusy? Čo skrýva biomagnetické pole. "Vynálezca"...

Zásadné triky proti nádche a ďalším chorobám: Repa proti únavovému syndrómu? Ako (ne)pomáhajú našej imunite „dobré baktérie“ v kapsulách. Tichá genocída v našich črevách. Načo bola babičkám kyslá kapusta?

Zásadné triky proti nádche a ďalším chorobám: Repa proti únavovému syndrómu? Ako (ne)pomáhajú...

Prekvapivý rozhovor s odborníčkou na výživu: Čokoláda je vraj zdravá a mali by sme ju jesť každý deň! Dokonca vďaka nej schudneme! Že je v nej cukor a tuk? No a?

Prekvapivý rozhovor s odborníčkou na výživu: Čokoláda je vraj zdravá a mali by sme ju...

Geneticky sprznené potraviny: Gén, ktorý dokáže roztrhnúť žalúdok. Pesticídy sú už aj v materskom mlieku. V Amerike je asi 70 miliónov postihnutých. Cukor a pšenica ako hlavné spúšťače. Ubránime sa? Pomôže nám prezident Trump?

Geneticky sprznené potraviny: Gén, ktorý dokáže roztrhnúť žalúdok. Pesticídy sú už aj...

Zdravý zázrak v každej slovenskej kuchyni: chráni pred rakovinou, uľavuje pri migréne a umožňuje pozbierať črepy ilúzií a začať odznova. Poznali ho už naše prababičky...

Zdravý zázrak v každej slovenskej kuchyni: chráni pred rakovinou, uľavuje pri migréne...

reklama
reklama
Túžba po živote korunovaná zázrakom: Dvanásť rokov v okovách z mäsa. Doktori ho odpísali. Nevzdal to a ani jeho rodičia. Život je oveľa záhadnejší dar, ako veda tuší

Túžba po živote korunovaná zázrakom: Dvanásť rokov v okovách z mäsa. Doktori ho odpísali....

Každoročná dráma: Dajte sa očkovať, lebo uvidíte! Ako sa liečiť z chrípky? Ideálne tak, že ju nedostanete. Americký lekár ordinuje zázvor na srdce. Načo sú slušným ľuďom Zlodeji?

Každoročná dráma: Dajte sa očkovať, lebo uvidíte! Ako sa liečiť z chrípky? Ideálne tak,...

Problémy továrne na lži: Slávna fotka „chlapca v sanitke“ je podvrh. Fotografie a filmové zábery potvrdzujú slová prezidenta Asada. Cynický poker o emócie. Propagande sa nedá veriť ani dobrý deň

Problémy továrne na lži: Slávna fotka „chlapca v sanitke“ je podvrh. Fotografie a filmové...

Rakovina, neplodnosť alebo smrť: „Drobné vedľajšie účinky“? Depresia u 100 % mladých užívateliek. Antikoncepčné tabletky ohrozujú aj mužov. Počítač môže zachrániť krachujúce manželstvo. Sú deti problém alebo požehnanie?

Rakovina, neplodnosť alebo smrť: „Drobné vedľajšie účinky“? Depresia u 100 % mladých užívateliek....

1 2 3 4 5 6
to top