Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU

Články autora: Radek Pokorný

Radek Pokorný

Nemecko na ceste k diktatúre: Angela sa inšpiruje metódami z tridsiatych rokov. AfD v hľadáčiku tajných služieb. Opora CDU odchádza zo strany: „Nemám na to žalúdok.“ Kto stojí za smrťou novinára?

Nemecko na ceste k diktatúre: Angela sa inšpiruje metódami z tridsiatych rokov. AfD v hľadáčiku tajných služieb. Opora CDU odchádza zo strany: „Nemám na to žalúdok.“ Kto stojí za smrťou novinára?

26.01.2017

V Česku začalo úradovať Chovancovo cenzúrne centrum: Totalita priznáva, že je v koncoch. Orwellovskí metodisti a pán „Jutub“. Zlodejov pamäti povedie jedna podarená rodinka

V Česku začalo úradovať Chovancovo cenzúrne centrum: Totalita priznáva, že je v koncoch....

2017: Rok kontrarevolúcie? Štvrtá ríša už má svoj Stalingrad. Spoločnosť oslobodená od rozumu neprežije. Vzbura proti novej ľavici? Osudové sedemnástky v dejinách. Konzervatívci hľadia do budúcnosti s nádejou

2017: Rok kontrarevolúcie? Štvrtá ríša už má svoj Stalingrad. Spoločnosť oslobodená od...

Taliansky premiér: „Netušil som, že ma ľudia tak nenávidia.“ Aj Mutti má problémy. Sprievod zabudnutých. Wilders boduje, vo Švédsku je už otvorená diktatúra. Na prahu kontrarevolúcie?

Taliansky premiér: „Netušil som, že ma ľudia tak nenávidia.“ Aj Mutti má problémy. Sprievod...

Opakované voľby v Rakúsku: Kaviareň podvádza, zahmlieva, ale od strachu ani nedýcha. Chystajú sa v ČT prevrátiť kabát? Podpora od českých prezidentov. Komu vadí neutralita? Šachová partia pokračuje

Opakované voľby v Rakúsku: Kaviareň podvádza, zahmlieva, ale od strachu ani nedýcha. Chystajú...

Čierne svedomie Bruselu: Desaťtisíc eurokratov berie vyšší plat ako britský premiér! Spomeniete si, ako sa počítajú zlomky? Astronomické platy a penzie eurošľachty ohrozené Brexitom. Viete, koľko úradníkov zamestnáva EÚ?

Čierne svedomie Bruselu: Desaťtisíc eurokratov berie vyšší plat ako britský premiér! Spomeniete...

Hovory na pravici: Médiá vo víre informačnej vojny. Zdochýnajúci kôň najviac kope. Bruselská propaganda je porovnateľná s komunistickou. Ako sa nestať obeťou? Verejnoprávna televízia by mala byť zlikvidovaná!

Hovory na pravici: Médiá vo víre informačnej vojny. Zdochýnajúci kôň najviac kope. Bruselská...

reklama
reklama
Neuveriteľné sa opäť stalo skutočnosťou: Policajné provokácie ako z novembra 1989 tragicky zlyhali. Kto je Zifčák číslo 2? Od „nesmelo“ zapáleného Reichstagu je všetko inak. Dočkáme sa skutočného vyšetrenia tohto škandálu?

Neuveriteľné sa opäť stalo skutočnosťou: Policajné provokácie ako z novembra 1989 tragicky...

Protektorátny dohľad nad Varšavou: Vodcovia Štvrtej ríše narazili na poľský múr. V hrdosti je sila. Kedy si aj my zvolíme vládu, ktorá nás nezradí? EÚ obchádza strašidlo demokracie

Protektorátny dohľad nad Varšavou: Vodcovia Štvrtej ríše narazili na poľský múr. V hrdosti...

to top